poniedziałek, 25 czerwiec 2018

Buty ślubne - dopasuj kolor

Opublikowano w Nasze usługi

Dobranie koloru butów ślubnych.

Farbowanie obuwia od pewnego czasu nabrało w naszym serwisie nowego znaczenia. Nie farbujemy już tylko butów, które wymagają gruntownej regeneracji gdyż samo czyszczenie to trochę za mało by przywrócić im blask. Wiele par butów farbowanych w ostatnim czasie, było wykorzystywane przez przyszłe Panny Młode Smile Dokładnie tak ! Mamy swój udział już w niejednym weselu Smile !!

 

Jak do tego doszło ? Farbowanie butów ślubnych po ślubie, to już standard od dłuższego czasu, możesz o tym poczytać tutaj. Ale czy jest coś bardziej wymagającego ? TAK ! Przygotowanie butów do samego ślubu. Okazuje się, że pomimo niezliczonej ilości sklepów zarówno stacjonarnych jak i internetowych, to wciąż za mało, by kupić odpowiedni fason,  w dodatku w pożądanym kolorze. Ale nie ma co się załamywać, lekarstwo jest w zasięgu ręki Smile

 

Jeżeli masz przyszła Panno Młoda problem z kupnem odpowiednich butów do ślubu, to może będzie pomocne poniższe rozwiązanie. Nie znajdziemy dla Ciebie wymarzonego fasonu, ale pomożemy z dopasowaniem koloru samych butów.

Farbowanie butów satynowych – buty na Twój ślub !

Do odważnych świat należy i pewnie w myśl tego powiedzenia wiele Klientek przysyłało do nas zapytania na maila o możliwość uzyskania na Ich butach wymarzonego koloru.  Pytania o kolory padały najróżniejsze. Jednym z najczęściej pojawiających się było i jest nadal pytanie o możliwość zafarbowania śnieżnobiałego obuwia satynowego na kolor ecru. Często okazuje się, że buty zbytnio odróżniają się od sukni ślubnej, stąd też istnieje potrzeba niejako ich „przygaszenia” kolorystycznego.

 

Inne realizacje, które wykonaliśmy, to farbowanie butów satynowych na kolor miedziany, błękitny, jasnoróżowy, fuksji, granatowy, itp. Ze względu na fakt przekłamywania kolorów przez monitor, Klientki często wysyłały nam próbki kolorów w postaci dołączonego kolorowego kartonu jako odnośnika koloru, ramiączek sukni ślubnej, kolorowej ozdoby, czy też kilku zdjęć butów innych producentów, tak by można było wyrobić sobie pogląd na temat pożądanego wybarwienia butów. Czasem istniała też potrzeba obciągania obcasów materiałem, by później wybarwić go również na kolor cholewki butów.

 

Wszystkie powyższe realizacje odbywały się na butach satynowych i atłasowych, gdyż te materiały należą do najbardziej przewidywalnych jeżeli chodzi o farbowanie. Można oczywiście farbować również buty ze skóry licowej, oraz syntetyki, ale w przypadku tych materiałów jest o wiele większa nieprzewidywalność co do możliwości powodzenia takiej usługi i ostatecznego koloru.

 

Jeżeli więc masz problem z kolorem, napisz na maila, lub zadzwoń do nas, a postaramy Ci się pomóc Wink

===========================================
*** Musisz mieć uprawnienia, aby skomentować ***
===========================================