piątek, 23 luty 2018
× Ciekawe rzeczy o butach.

Pytanie Wegetarianizm a buty

Więcej
1 rok 1 tydzień temu #171 przez admin
admin stworzył temat: Wegetarianizm a buty
Coraz więcej klientów jest świadomych swoich zakupów. Konsumenci zwracają coraz większą uwagę na jakość obuwia, ich wykonanie a także kraj/warunki w jakich zostało wyprodukowane. Zmniejsza się także liczba ludzi, którzy kupują buty tzw. „jednosezonowe”, których jakość pozostawia wiele do życzenia.

Bez wątpienia wpływa na to styl życia i światopogląd klientów; stąd na przykład grono jest konsumentów wegetarian, które świadomie rezygnuje z zakupu obuwia wykonanych ze skór naturalnych. Poszukują jednak takich, których jakość i wytrzymałość, będzie porównywalna do wyrobów ze skóry. Problem jednak w tym, że często wzornictwo skórzanych modeli jest o wiele bogatsze, niż tych syntetycznych. Jak w takim razie mieć swoje wymarzone buty ?

Najlepiej obrazuje to przykład pewnej Klientki naszego zakładu: Klientka ta, chciała mieć jazzówki ze znacznie podwyższonym obcasem (Tak, aby nie były one zupełnie płaskie; takich modeli jest w sklepach pod dostatkiem.). Wymarzony fason buta był jednak do kupienia w sklepach, tylko w wersji skórzanej. Klientka zdecydowała się więc na zwykłe jazzówki ze skóry ekologicznej i przyniosła je do nas, aby przerobić je wg własnej inwencji.

Buty miały być na znacznie wyższym obcasie, pasującym do stylu ich wykonania. Obcas nie mógł być jednak zbyt masywny, a przy tym komfort chodzenia miał być taki sam jak na niemal płaskim obcasie. Zadanie to zostało wykonane: do pierwotnego spodu, został dorobiony obcas i flek. Buty były stabilne i bezpieczne dzięki wstawionym stalkom. Tak przerobione jazzówki, zupełnie zmieniły swój wygląd.

Zobacz galerię jak dokonaliśmy przeróbki tutaj .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.281 s.