Moje konto

Zaloguj się

Top Panel
niedziela, 15 lipiec 2018
× Ciekawe rzeczy o butach.

Pytanie Wegetarianizm a buty

Więcej
#171 przez admin
admin stworzył temat: Wegetarianizm a buty
Coraz więcej klientów jest świadomych swoich zakupów. Konsumenci zwracają coraz większą uwagę na jakość obuwia, ich wykonanie a także kraj/warunki w jakich zostało wyprodukowane. Zmniejsza się także liczba ludzi, którzy kupują buty tzw. „jednosezonowe”, których jakość pozostawia wiele do życzenia.

Bez wątpienia wpływa na to styl życia i światopogląd klientów; stąd na przykład grono jest konsumentów wegetarian, które świadomie rezygnuje z zakupu obuwia wykonanych ze skór naturalnych. Poszukują jednak takich, których jakość i wytrzymałość, będzie porównywalna do wyrobów ze skóry. Problem jednak w tym, że często wzornictwo skórzanych modeli jest o wiele bogatsze, niż tych syntetycznych. Jak w takim razie mieć swoje wymarzone buty ?

Najlepiej obrazuje to przykład pewnej Klientki naszego zakładu: Klientka ta, chciała mieć jazzówki ze znacznie podwyższonym obcasem (Tak, aby nie były one zupełnie płaskie; takich modeli jest w sklepach pod dostatkiem.). Wymarzony fason buta był jednak do kupienia w sklepach, tylko w wersji skórzanej. Klientka zdecydowała się więc na zwykłe jazzówki ze skóry ekologicznej i przyniosła je do nas, aby przerobić je wg własnej inwencji.

Buty miały być na znacznie wyższym obcasie, pasującym do stylu ich wykonania. Obcas nie mógł być jednak zbyt masywny, a przy tym komfort chodzenia miał być taki sam jak na niemal płaskim obcasie. Zadanie to zostało wykonane: do pierwotnego spodu, został dorobiony obcas i flek. Buty były stabilne i bezpieczne dzięki wstawionym stalkom. Tak przerobione jazzówki, zupełnie zmieniły swój wygląd.

Zobacz galerię jak dokonaliśmy przeróbki tutaj .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ręczny wyrób obuwia

  • Buty ręcznie robione
    Buty ręcznie robione Buty ręcznie robione Od listopada 2016 roku, wprowadziliśmy do naszej oferty wykonywanie butów miarowych. Ostatnie lata spędzaliśmy głównie na serwisie, przeróbkach, renowacji butów skórzanych, zdobywając niezbędne doświadczenie w tej materii. Z biegiem czasu do naszego serwisu zaczęły trafiać buty światowych marek, znanych projektantów, obuwie ogólnie przyjęte jako luksusowe.   Dzięki zaufaniu naszych Klientów, mogliśmy pracować przy najdroższych butach, których często koszt zakupu wynosił kilka tysięcy złotych. Nie zabrakło wśród nich butów polskich znanych pracowni i nazwisk takich jak Kielman, Kamiński, Januszkiewicz, Bukowski. Nasi stali Klienci już od dłuższego czasu pytali, czy nie zamierzamy kiedyś wkroczyć w rynek butów szytych na…