niedziela, 25 czerwiec 2017
× Zamieszczamy wykaz naszych ulubionych sklepów z butami, z pominięciem największych sieciówek. Pamiętaj, aby opis sklepu i jego lokalizacja pozwoliły bez problemu na jego odnalezienie innym Użytkownikom.

Pytanie Legnica - obok PKP

Więcej
3 lata 3 miesiąc temu #53 przez admin
Bardzo ciekawy sklep z butami znajduje się w Legnicy, pomiędzy dworcem PKP, a Pocztą, po drugiej stronie ulicy, wejście w głębokim korytarzu. Natknąłem się na niego w grudniu 2013r. kiedy wracając do Polski miałem do puszczenia większą ilość paczek do Klientów z naprawionymi butami. Potrzebowałem znaleźć parę pudełek do zapakowania kilku par i szukając ich wszedłem do w/w sklepu. Zastałem bardzo sympatyczną Sprzedawczynię, ale przede wszystkim w tym sklepie były buty. Nie jakieś szmatki, plastiki, gumiaki, ale po prostu skórzane buty. Wszystkie pary, które oglądnąłem były polskich producentów, bez wad, aż miło się na nie spoglądało. I ta cena. Co najmniej przez połowę mniejsza, niż w sklepach galeriowych. Z pewnością uzupełnię ten wpis o sklepie o zdjęcia i dokładne dane adresowe, jak tylko będę miał czas i okazję znowu być w pobliżu.
COM_KUNENA_THANKYOU: slepyszewc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Forum - Najnowsze Posty

• Brak postów do publikacji.
stat4u