Moje konto

Zaloguj się

Top Panel
niedziela, 15 lipiec 2018

Rezerwacja terminu spotkania

Napisane przez  Opublikowano w Umawianie wizyt wtorek, 03 lipiec 2018 19:52
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego serwisu obuwia w Rzeszowie. Pragniemy zapewnić naszym klientom maksimum komfortu przy zlecaniu napraw serwisowych, czy też rozmów na temat naszych butów szytych na miarę, dlatego też prezentujemy poniżej moduł rezerwacji, dzięki któremu istnieje możliwość zaplanowania wizyty w jednym z dwóch naszych punktów na terenie Rzeszowa, a jeżeli nie mogą Państwo do nas dotrzeć, lub po prostu nie mają Państwo na to czasu, oferujemy usługę dojazdu przez nas pod wskazany adres (dom, uczelnia, miejsce pracy, itp.)

 

Zanim dokonają Państwo rezerwacji terminu, prosimy o krótkie zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Jeżeli zechcecie odwiedzić nas osobiście, jesteśmy dostępni pod poniższymi adresami :

 

Rzeszów – ul. Osmeckiego 14c na osiedlu Baranówka

oraz

Rzeszów, ul. Graniczna 6 (pawilon JANTAR I piętro) na osiedlu Drabinianka

 

Aby dokonać rezerwacji, prosimy najpierw wybrać odpowiedni adres, następnie na kalendarzu kliknąć w dany dzień miesiąca, a na końcu wybrać odpowiadającą godzinę. Tym sposobem macie Państwo pewność, że będziemy na Was czekali w danym przedziale czasowym pod wskazanym adresem. Jeśli z jakichś przyczyn nie będziecie Państwo mogli do nas dotrzeć prosimy o anulowanie danego terminu i rezerwację nowego. Sporadycznie może się zdarzyć, że i nam coś wypadnie niespodziewanego, w związku z czym możemy dokonać anulowania danej wizyty – wtedy po otrzymaniu od nas takiej wiadomości, prosimy o nową rezerwację.

 

W każdej chwili możecie też Państwo zlecić nam przyjazd do Was, pod wskazany adres. W tym celu należy wybrać na początku opcję „Door to door”, następnie odpowiadający Państwu dzień tygodnia i godzinę. Nasz przyjazd do Państwa powinien odbyć w czasie do 40 minut od wybranej godziny. Prosimy w polu adres, wpisać dokładną lokalizację oraz dodatkowe informacje, które mogą być przydatne przy ustalaniu adresu/miejsca Państwa pobytu. Usługa dojazdu do klienta jest realizowana po zaksięgowaniu opłaty z tym związanej, którą możecie Państwo uiścić przy pomocy szybkich płatności dotpay.

Czytany 78 razy
===========================================
*** Musisz mieć uprawnienia, aby skomentować ***
===========================================

Ręczny wyrób obuwia

  • Buty ręcznie robione
    Buty ręcznie robione Buty ręcznie robione Od listopada 2016 roku, wprowadziliśmy do naszej oferty wykonywanie butów miarowych. Ostatnie lata spędzaliśmy głównie na serwisie, przeróbkach, renowacji butów skórzanych, zdobywając niezbędne doświadczenie w tej materii. Z biegiem czasu do naszego serwisu zaczęły trafiać buty światowych marek, znanych projektantów, obuwie ogólnie przyjęte jako luksusowe.   Dzięki zaufaniu naszych Klientów, mogliśmy pracować przy najdroższych butach, których często koszt zakupu wynosił kilka tysięcy złotych. Nie zabrakło wśród nich butów polskich znanych pracowni i nazwisk takich jak Kielman, Kamiński, Januszkiewicz, Bukowski. Nasi stali Klienci już od dłuższego czasu pytali, czy nie zamierzamy kiedyś wkroczyć w rynek butów szytych na…