Moje konto

Zaloguj się

Top Panel
niedziela, 15 lipiec 2018

Cennik usług

Napisane przez  Opublikowano w Cennik usług szewskich czwartek, 05 lipiec 2018 18:32
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Szewc na godziny – tak w skrócie można powiedzieć o sposobie wyceny i rozliczania usług w naszym serwisie. Poza nielicznymi wyjątkami, zdecydowana większość napraw obuwia, czy też jego renowacja i farbowania, jest wycenia na podstawie czasu jaki potrzebny do wykonania danej usługi.

Podstawową ceną jest stawka za jedną roboczogodzinę, przy czym naliczanie opłaty następuje za każde rozpoczęte 15 minut pracy.

Przyjęcie takiego rozwiązania wyceny usług, ma szereg zalet, z których najważniejsze to:

- możliwość wyboru terminu wykonania usługi

- wybór sposobu naprawy obuwia (mniej lub bardziej zaawansowany)

- korzystanie z licznych promocji i kuponów rabatowych

Od tego momentu, sami Państwo ustalacie jaka ma być końcowa cena usługi. Przy odpowiedzi na Państwa pytania o koszt naprawy obuwia, nie będziemy już przesyłać szczegółowego rozliczenia kwotowego, za to będziemy podawać orientacyjny czas wykonania zlecenia. Dzięki temu ta sama usługa, wykonana w ten sam sposób, ale np. w różnych terminach, będzie mogła mieć zupełnie różne ceny.

Temat dynamicznej sprzedaży usług jest dosyć obszerny, dlatego też zapraszamy do bardziej szczegółowego zapoznania się z nim na naszym forum – tutaj.

Czytany 91 razy
===========================================
*** Musisz mieć uprawnienia, aby skomentować ***
===========================================

Ręczny wyrób obuwia

  • Buty ręcznie robione
    Buty ręcznie robione Buty ręcznie robione Od listopada 2016 roku, wprowadziliśmy do naszej oferty wykonywanie butów miarowych. Ostatnie lata spędzaliśmy głównie na serwisie, przeróbkach, renowacji butów skórzanych, zdobywając niezbędne doświadczenie w tej materii. Z biegiem czasu do naszego serwisu zaczęły trafiać buty światowych marek, znanych projektantów, obuwie ogólnie przyjęte jako luksusowe.   Dzięki zaufaniu naszych Klientów, mogliśmy pracować przy najdroższych butach, których często koszt zakupu wynosił kilka tysięcy złotych. Nie zabrakło wśród nich butów polskich znanych pracowni i nazwisk takich jak Kielman, Kamiński, Januszkiewicz, Bukowski. Nasi stali Klienci już od dłuższego czasu pytali, czy nie zamierzamy kiedyś wkroczyć w rynek butów szytych na…