Moje konto

Zaloguj się

Top Panel
niedziela, 15 lipiec 2018

Bezpłatne pakiety środków do pielęgnacji obuwia

Napisane przez  Opublikowano w Pielęgnacja obuwia niedziela, 10 grudzień 2017 08:35
Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Od Nowego Roku, już nie musisz martwić się gdzie zakupić środki do pielęgnacji obuwia.

 

Darmowe pakiety środków do pielęgnacji obuwia.

 

Lata doświadczeń serwisowych, pozwoliły nam na zapoznanie się praktycznie z wszystkimi produktami jakie istnieją na rynku. Dzięki temu, możemy wiedzę którą posiadamy, przeznaczyć na dobór środków idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb, środków, które będą optymalne do zastosowań w Waszych butach.

 

Pytani często o to, jakiej firmy środki do pielęgnacji obuwia są najlepsze, zawsze odpowiadamy w ten sam sposób. Nie ma jednej firmy, która wszystko miałaby najlepsze. Są producenci, którzy oferują bardzo wysokiej jakości produkty, ale niektóre środki w ich asortymencie mają swoje odpowiedniki wśród konkurencji. Oprócz tego pozostaje kwestia zastosowania danego środka w konkretnej parze butów. Jeden krem do obuwia, czy też żel czyszczący, nie zawsze sprawdzi się w danej skórze. Czasem optymalnym rozwiązaniem jest zastosowanie produktu konkurencji.

 

Tak więc, od stycznia 2018r. oferować będziemy bezpłatne pakiety środków do pielęgnacji obuwia. Będą to wszelkiego rodzaju impregnaty, kremy do obuwia, żele czyszczące, pasty, tłuszcze, renowatory koloru, itp.

 

Niektóre z produktów dołączymy bezpośrednio do butów, które będziemy serwisować, natomiast w przypadku potrzeby uzupełnienia jakiegoś brakującego produktu w Państwa domu, można będzie go wybrać z prezentowanego katalogu na naszej stronie internetowej.

Środki do pielęgnacji obuwia, które zamierzamy oferować, to górna półka jeżeli chodzi o optymalne dbanie o buty. Mamy nadzieję, że spotkają się również z Państwa uznaniem.

Czytany 754 razy
===========================================
*** Musisz mieć uprawnienia, aby skomentować ***
===========================================

Ręczny wyrób obuwia

  • Buty ręcznie robione
    Buty ręcznie robione Buty ręcznie robione Od listopada 2016 roku, wprowadziliśmy do naszej oferty wykonywanie butów miarowych. Ostatnie lata spędzaliśmy głównie na serwisie, przeróbkach, renowacji butów skórzanych, zdobywając niezbędne doświadczenie w tej materii. Z biegiem czasu do naszego serwisu zaczęły trafiać buty światowych marek, znanych projektantów, obuwie ogólnie przyjęte jako luksusowe.   Dzięki zaufaniu naszych Klientów, mogliśmy pracować przy najdroższych butach, których często koszt zakupu wynosił kilka tysięcy złotych. Nie zabrakło wśród nich butów polskich znanych pracowni i nazwisk takich jak Kielman, Kamiński, Januszkiewicz, Bukowski. Nasi stali Klienci już od dłuższego czasu pytali, czy nie zamierzamy kiedyś wkroczyć w rynek butów szytych na…