wtorek, 12 grudzień 2017

Kontakt

Uprzejmie informujemy, że dla zleceń naprawy/renowacji/serwisu butów, przesłanych po dniu 7 listopada 2017r., termin wykonania usług, to najwcześniej luty 2018r.

 

Obecnie, przyjmowane są jedynie zlecenia na wykonanie butów szytych na miarę.

 

Nr telefonu :  666 550 550

* ze względu na prowadzone prace w warsztacie, lub też liczne wyjazdy podczas których obsługujemy klientów w opcji "door to door", nie zawsze jest możliwe odebranie połączenia. Jeżeli nie możecie się Państwo dodzwonić, prosimy o inne, alternatywne formy kontaktu, opisane poniżej.


Klientów, którzy posiadają aktualnie buty w naszym serwisie, prosimy o kontakt poprzez panel klienta. Ze względów opisanych powyżej, kontakt telefoniczny może być znacznie utrudniony. Zamieszczenie informacji w "panelu klienta" powoduje, że zostanie ona odczytana i mając już Państwa dane teleadresowe, skontaktujemy się telefonicznie, lub mailowo.


Jeżeli macie Państwo pytania o możliwość naprawy/renowacji/farbowania swojego obuwia możecie kontaktować się z nami wysyłając wiadomości e-mail zawierający opis problemu z butami, wraz z ich zdjęciem, na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub też skorzystać z formularza na dole strony.


Prosimy o zamieszczanie w mailach nr telefonu – czasami jest nam łatwiej oddzwonić niż odpisać.

Adres do wysyłki obuwia :

 

Pracownia Obuwia szewc24.pl

 

ul. 1000-lecia 1

 

36-200 Brzozów

 

Pytanie o możliwość naprawy obuwia - formularz.

Nie zapomnij podać poniżej swojego adresu mailowego :

stat4u