wtorek, 25 czerwiec 2019

Buty na zamówienie, ręcznie szyte na miarę

Buty na miarę

Kontakt

 

Nr telefonu :  666 550 550

* ze względu na prowadzone prace w warsztacie, lub też liczne wyjazdy podczas których obsługujemy klientów w opcji "door to door", nie zawsze jest możliwe odebranie połączenia. Jeżeli nie możecie się Państwo dodzwonić, prosimy o inne, alternatywne formy kontaktu, opisane poniżej.


Klientów, którzy posiadają aktualnie buty w naszym serwisie, prosimy o kontakt poprzez panel klienta. Ze względów opisanych powyżej, kontakt telefoniczny może być znacznie utrudniony. Zamieszczenie informacji w "panelu klienta" powoduje, że zostanie ona odczytana i mając już Państwa dane teleadresowe, skontaktujemy się telefonicznie, lub mailowo.


Jeżeli macie Państwo pytania o możliwość naprawy/renowacji/farbowania swojego obuwia możecie kontaktować się z nami wysyłając wiadomości e-mail zawierający opis problemu z butami, wraz z ich zdjęciem, na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub też skorzystać z formularza na dole strony.


Prosimy o zamieszczanie w mailach nr telefonu – czasami jest nam łatwiej oddzwonić niż odpisać.

 

Adres do wysyłki obuwia :

 

Pracownia Obuwia szewc24.pl

 

ul. 1000-lecia 1

 

36-200 Brzozów

 

Uprzejmie informujemy iż obecnie przyjmowane są tylko i wyłącznie zlecenia z długim terminem realizacji.

 

Ochrona danych osobowych - zapoznaj się tutaj.

 Buty Proofshoes

Pytanie o możliwość naprawy obuwia - formularz.

Nie zapomnij podać poniżej swojego adresu mailowego :

Moje konto

Zaloguj się