Czyszczenie obuwia

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Czyszczenie obuwia.

W naszym serwisie oferujemy klientom usługę czyszczenia obuwia. W miarę możliwości staramy usunąć się wszelkiego rodzaju zabrudzenia, powstające na obuwiu takie jak kurz, otarcia od jazdy samochodem, wszelkiego rodzaju plamy.  Ponadto dokonujemy kompleksowej renowacji skóry, na powierzchni której znajdują się warstwy starej, zaschniętej pasty, powstały miejscowe odbarwienia wskutek niewłaściwie użytych, lub złej jakości zastosowanych środków do konserwacji obuwia, a także te najtrudniejsze uszkodzenia powłoki skóry, jak choćby w sezonie zimowym po soli drogowej.

Usługa czyszczenia, to proces skomplikowany. Nierzadko jest on połączeniem kilku czynności, by butom przywrócić dawny blask. Często oprócz oczyszczenia warstwy zewnętrznej skóry, potrzeba jest też miejscowego jej farbowania, krycia woskiem, nadkładania specjalnej apretury, itp.  Niemniej jednak możemy pochwalić się wieloma realizacjami, dzięki czemu, udało nam się nierzadko odnowić buty, które normalnie skazane byłyby już na wyrzucenie.

Pamiętaj, jeżeli masz buty na których Ci zależy, a ich stan wizualny nie należy do najlepszych, zanim zdecydujesz się je wyrzucić zgłoś się do nas. Niczym nie ryzykujesz, a być może przywrócimy blask Twoim bucikom.

Czytany 5895 razy
===========================================
*** Musisz mieć uprawnienia, aby skomentować ***
===========================================