× Środki do mniej, lub bardziej zaawansowanego czyszczenia skóry butów i innych artykułów skórzanych.

Pytanie Buty Shoepassion - czyszczenie cholewek z tłuszczu

Więcej
1 rok 4 miesiąc temu #187 przez admin
admin stworzył temat: Buty Shoepassion - czyszczenie cholewek z tłuszczu
Wiele osób stosuje do cholewek butów klasycznych butów męskich tłuszcz. Naszym zdaniem jest to zupełnie niepotrzebne.

Po pierwsze - tłuszcz jest głównie przeznaczony do stosowania w butach narażonych na szczególnie trudne warunki (najczęściej zimowe) i jego użycie powinno być przemyślanym działaniem.

Po drugie - użycie tłuszczu do cholewek butów, powoduje, iż późniejsza pielęgnacja butów dedykowanymi środkami, czyli głównie kremem jest mocno ograniczona. Tłuszcz powoduje, iż skóra staje się lekko lepka i nie można już na jej powierzchni uzyskać ładnego efektu wizualnego w postaci np. stworzenia lustra na czubkach i piętach. Całe cholewki są przymatowione i pozbawione życia.

W niektórych przypadkach, tak jak w prezentowanej parze butów Shoepassion, można pozbyć się tłuszczu za pomocą specjalnego mydła.

Prezentowane mydło Fiebing's jest środkiem bardzo bezpiecznym dla skóry i często ma zastosowanie w naszym serwisie. W przypadku mydeł do skór innych producentów, zalecamy zachowanie szczególnej ostrożności, gdyż ich użycie może doprowadzić do usunięcia oryginalnego wykończenia skóry, a to z kolei może powodować konieczność całościowego, ponownego wybarwiania i wykańczania skóry.

Mydło Fiebing's możesz kupić w naszym sklepie internetowym - tutaj

Buty Shoepassion - cholewki zmatowiałe po użyciu tłuszczu :Cholewki w trakcie czyszczenia za pomocą mydła do skór Fiebing's :Efekt po wyczyszczeniu cholewek butów. W celu wzmocnienia efektu lekkiego nabłyszczenia cholewek, można użyć dodatkowo kremu do butów Woly, oraz wosku do uzyskania lustra na czubkach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.234 s.
Zasilane przez Forum Kunena