× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Farbowanie brązowych butów Timberland

Więcej
1 rok 4 miesiąc temu #179 przez admin
admin stworzył temat: Farbowanie brązowych butów Timberland
Do naszego serwisu trafiły buty Timberland, które klient chciał zafarbować we własnym zakresie. Do farbowania klient użył farb powierzchniowych akrylowych, które często można spotkać w internecie jako magiczny środek do zmiany koloru butów.

Rzeczywistość jest inna niż obiecanki sprzedawców, czy też firm, które niby "fachowo" wykonują farbowanie, czy renowacje butów. Farby wodne do malowania obuwia, nie barwią skóry na wskroś, a jedynie tworzą zewnętrzną powłokę, która po prostu pęka i łuszczy się w miejscach pracy cholewek. Nie ma przy tym znaczenia fakt, że źle przygotowano podłoże skóry do farbowania. Takie tłumaczenie można często spotkać reklamując niesatysfakcjonujący efekt farbowania butów u sprzedawcy.

Farbowanie butów, to proces wieloetapowy i skomplikowany. Na usługi wykonane w naszym serwisie dajemy gwarancję, przez co klient ma świadomość, że usługa została dobrze wykonana, a my często ze swej strony polecamy i proponujemy dedykowane środki do późniejszej właściwej pielęgnacji zafarbowanych butów.
Buty męskie Timberland po zafarbowaniu przez Klienta. Widoczne łuszczenie się farby.


Buty Timberland po wykonaniu całościowego farbowania w naszym serwisie :

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.218 s.
Zasilane przez Forum Kunena