wtorek, 24 kwiecień 2018
× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Buty sportowe Asics - przetarte zapiętki

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu #180 przez admin
admin stworzył temat: Buty sportowe Asics - przetarte zapiętki
Przetarty materiał zapiętkowy w butach sportowych, to prawdziwa plaga. Problem występuje w butach praktycznie każdej firmy produkującej takie buty. Najczęściej dochodzi do przetarcia zapiętek po kilku miesiącach użytkowania butów, ale na porządku dziennym są sytuacje, że uszkodzenia powstają już po kilku tygodniach chodzenia w butach.
Problemem jest bardzo słaba jakość materiału podszewkowego. Materiał na zapiętki powinien być o wiele mocniejszy i bardziej odporny na przetarcie, niż reszta podszewki butów. W praktyce, żaden producent się tym nie przejmuje i klient na własną rękę musi szukać pomocy w naprawie.

Buty sportowe Asics z przetartymi zapiętkami :Buty Asics po przeprowadzonej naprawie :W butach zostały wykonane całościowe zapiętki skórzane. Nie stosujemy innych materiałów niż skóra, gdyż naszym zdaniem , tylko ona potrafi zapewnić, że po naprawie problem już nie powróci.

W przypadku tej naprawy, zapiętki skórzane zostały dopasowane do oryginalnego wykroju cholewek i wklejone. Nie stosowaliśmy szycia, aby nie ingerować w wygląd wizualny butów. Zawsze staramy się, aby po naprawie buty wyglądały jak w oryginale.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.245 s.