niedziela, 25 czerwiec 2017
× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Usunięcie plamy z kleju na zamszowych, rudych kozakach

Więcej
4 miesiąc 1 tydzień temu #181 przez admin
Zamsz, w szczególności sztuczny, jest bardzo niewdzięczny jeżeli chodzi o jego czyszczenie, nie mówiąc już o usuwaniu plam.
Najczęściej do naszego serwisu trafiają buty, w których klient wypróbował już wszystkie dostępne metody i porady (znalezione najczęściej w internecie). Niestety, kiedy na butach było już coś robione, to najczęściej, jeżeli zamsz nie został wytarty mechanicznie, pozostaje jego farbowanie na bardzo ciemny kolor, najczęściej czarny.

W przypadku prezentowanych poniżej rudych kozaczków zamszowych, klientka przesłała do nas buty z oryginalnym zabrudzeniem. W związku z tym podjęliśmy próbę usunięcia plamy z cholewek i chyba udało się uzyskać zamierzony efekt ;)Kozaki po czyszczeniu :Przesłanie z tej realizacji jest jedno. Jeżeli na Twoich butach pojawi się plama, obojętnie jakiego rodzaju, nie eksperymentuj z nią słuchając często pseudo-porad z internetu. Powierz usunięcie ich wyspecjalizowanym firmom, gdyż tylko takie działanie może doprowadzić do satysfakcjonującego efektu końcowego.
Pamiętaj przy tym, że każda czynność wykonana przez Ciebie, w praktyce utrwala powstałe zabrudzenie i najczęściej uniemożliwia już jakiekolwiek działanie z plamą.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Forum - Najnowsze Posty

  • Brak postów do publikacji.
stat4u