× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Naprawa tylnej części spodów w butach sportowych GEOX

Więcej
1 rok 4 miesiąc temu #184 przez admin
admin stworzył temat: Naprawa tylnej części spodów w butach sportowych GEOX
Spody w butach sportowych można wielokrotnie naprawiać, bez uszczerbku jakościowego i wizualnego. Niemniej jednak, w przypadku butów sportowych trzeba do każdej realizacji podchodzić indywidualnie, gdyż w przeciwieństwie do spodów w klasycznych butach, podeszwy w butach sportowych często są wielowarstwowe, co sprawia, że jest potrzeba stosowania do nich specjalnie dedykowanych materiałów.

Jeżeli chodzi o sam sposób naprawy, to można wymieniać spody całościowo, lub też częściowo, tak jak w tym przypadku. Ważne przy tym jest odpowiednie wymodelowanie podeszwy, odpowiedni wybór materiału pod kątem parametrów użytkowych, oraz sam proces klejenia, który powinien odbywać się na specjalistycznej prasie.

Odpowiednio wykonana naprawa, pozwala w wielu przypadkach na użytkowanie butów znacznie dłużej niż na spodach fabrycznych, bowiem profesjonalne materiały do napraw, są o wiele lepszej jakości niż te używane do produkcji nowych butów.

Buty sportowe GEOX ze startymi spodami w tylnej części :Częściowa naprawa spodów w butach sportowych GEOX. Wstawiony został materiał o wysokiej odporności na ścieranie, dopasowany kolorystycznie do reszty spodów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.229 s.
Zasilane przez Forum Kunena