× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Chukka Lacoste - naprawa startych spodów

Więcej
1 rok 4 miesiąc temu #185 przez admin
admin stworzył temat: Chukka Lacoste - naprawa startych spodów
Jeżeli oryginalne spody w butach uległy starciu, a sam moment naprawy następuje stosunkowo późno, tak jak w prezentowanej parze butów Chukka Lacoste, to pojawia się pewien problem.

Nie jest problemem sam fakt wykonania nowych, specjalnych fleków w butach, ale pojawia się pewien dylemat jak najlepiej to zrobić, aby naprawa nie pozostawiała po sobie wyraźnych śladów.

W prezentowanej parze, zanim uzupełniłoby się spód gumowy, należało odbudować startą śródpodeszwę. Można było do tego celu zastosować materiał kolorystycznie zbliżony do oryginału, niemniej jednak, uznaliśmy, że nie byłaby to najlepsza opcja. Choćby najlepiej pasował on pod względem koloru do spodów, to mimo wszystko odznaczałby się od całości.

Po konsultacji z klientem, przyjęliśmy nietypowe rozwiązanie.

Otóż doszliśmy do wniosku, że jeżeli tak czy inaczej uzupełniona śródpodeszwa różniła by się kolorystycznie, to czemu nie dopasować koloru, do późniejszych fleków. Ostatecznie wykonaliśmy uzupełnienie śródpodeszwy brązową pianką EVA, a następnie wykonaliśmy fleki również w kolorze brązowym. Całość prezentuje się jak na zdjęciach poniżej. Jak Wam się podoba ?Chukka Lacoste po przeprowadzonej naprawie spodów :

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.232 s.
Zasilane przez Forum Kunena