× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Podwójne monki Yanko - farbowanie i patynowanie na navy blue

Więcej
- #190 przez admin
admin stworzył temat: Podwójne monki Yanko - farbowanie i patynowanie na navy blue
Ostatnio na nasz warsztat trafiły buty Yanko. Były to podwójne monki, używane przez Klienta od ponad roku. Buty, pomimo iż stosunkowo wygodne, nie za bardzo podobały się Klientowi ze względu na oryginalny kolor, oraz tendencję skóry do zarysowań.

Monki Yanko - główne założenia odnośnie zmiany ich wizerunku.

Najważniejszą kwestią, uzgodnioną z Klientem, to całkowite rozjaśnienie butów. Generalnie farbować można tylko na ciemniejsze kolory, ale od pewnego czasu opracowaliśmy metodę, dzięki której można zmienić wygląd nawet czarnych butów. To innowacyjne rozwiązanie zastosowaliśmy przy tej realizacji.
W przypadku prezentowanych monków Yanko, chcieliśmy, aby buty po prostu "żyły". Kolor miał nawiązywać do pogodnego nieba, miał być w założeniu intensywny, a skóra miała być po całości patynowana.

Poniżej zdjęcia butów z oryginalnym wybarwieniem :Buty po całościowym farbowaniu wraz z patynowaniem :Poniżej zdjęcia z jeszcze bardziej wzmocnionym patynowaniem całości cholewek :


Jak Wam się podobają ?

Przy okazji można zobaczyć pod tym linkiem , środki jakie zostały użyte do wykończenia po farbowaniu i zalecane do późniejszej pielęgnacji skóry.
Ostatnio zmieniany: przez admin.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.