poniedziałek, 23 kwiecień 2018
× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Buty Berwick - kompleksowa naprawa spodów i renowacja cholewek

Więcej
10 miesiąc 1 tydzień temu #201 przez admin
admin stworzył temat: Buty Berwick - kompleksowa naprawa spodów i renowacja cholewek
Buty męskie Berwick, które trafiły do naszego serwisu na kompleksową naprawę związaną z koniecznością wymiany spodów skórzanych.

Przy okazji zwróciliśmy Klientowi uwagę na bardzo złe nawyki obchodzenia się ze skórą cholewek butów. Jak nie trudno zauważyć, na skórze jest mnóstwo starych, nieusuniętych warstw kremów i past, co spowodowało, że buty wyglądały fatalnie.

W sieci można znaleźć wiele pseud-poradników jak dbać o buty, stąd czasem taki wygląd skóry nie dziwi nas. Nanoszenie kolejnych warstw kremów, jedna po drugiej, to nic dobrego i zamiast właściwie pielęgnować cholewki butów, doprowadza się takimi czynnościami do ich degradacji.

Jako, że na co dzień pracujemy z trudnymi przypadkami, tak i w tym przypadku podjęliśmy bardzo radykalne działanie, używając mocnej chemii do odczyszczenia cholewek butów. W domowych warunkach nie zalecamy takiego sposobu postępowania, ponieważ trzeba mieć duże doświadczenie i wiele różnych środków, by móc później przywrócić ładny wygląd skórze.

Buty Berwick z ogromną ilością zaschniętych warstw kremów i past na cholewkach :Buty po gruntownym odczyszczeniu za pomocą mocnej chemii. Usunięta została przy okazji apretura wykończeniowa, oraz wybarwienie oryginalne skóry :Buty Berwick po kompleksowej renowacji cholewek. Skóra została rekoloryzowana, oraz odpowiednio wykończona kremami i woskami. Polecamy przy tym zainteresowanie się środkami do pielęgnacji obuwia z naszego sklepu internetowego - tutaj .

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.265 s.