niedziela, 24 czerwiec 2018
× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Starte, zniszczone obcasy - obciąganie skórą

Więcej
9 miesiąc 3 tygodni temu #226 przez admin
admin stworzył temat: Starte, zniszczone obcasy - obciąganie skórą
Co zrobić kiedy w Twoich ulubionych butach, obcasy nie wyglądają już jak dawniej. To nic, że są stare, niemodne (zresztą też jak całe buty), ale przecież nie dla mody chce się je naprawiać.

Buty takie jak poniżej, to często chęć uratowania wspomnień jakie są z nimi związane. To naprawy z sentymentu, a nie z kalkulacji opłacalności, bo przecież poniesiony koszt na naprawę zniszczonych obcasów, nijak się ma do ogólnej wartości butów, jeżeli patrzeć na to z perspektywy stopnia ich zużycia, czy też "wartości modowych".

Jak naprawić obcasy, które są z tworzywa, a lakier uległ na nich starciu ? Tak naprawdę jedyną sensowną opcją, jeżeli nie chcemy wymieniać całych obcasów na nowe, jest wykonanie na nich obciągów skórzanych. W wielu przypadkach, po takim zabiegu, buty prezentują się lepiej niż w oryginale. Można też, przy okazji takich usług, popuścić wodze fantazji i zrobić obcasy w innym kolorze niż reszta cholewek butów - wszystko zależy od Was.

Kilka zdjęć bucików sprzed i po późniejszej naprawie obcasów :Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.234 s.