niedziela, 24 czerwiec 2018
× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Uszkodzony czubek w szpilkach Aldo

Więcej
8 miesiąc 4 tygodni temu #242 przez admin
admin stworzył temat: Uszkodzony czubek w szpilkach Aldo
Szpilki Aldo w których Klientka uszkodziła czubek jednego z butów. Dodatkowo, buty zostały poddane nieprofesjonalnemu czyszczeniu, przez co na materiale cholewek butów pojawiły się przebarwienia a samo zabrudzenie jak było, tak pozostało.

Skupmy się jednak na najważniejszym, a mianowicie, jak uratować szpilki, by nie straciły nic ze swojego uroku.

Zawsze w takich przypadkach należy podchodzić indywidualnie do danej pary butów. Po długim namyśle doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie atutu oryginalnych cholewek szpilek, a głównie tego, że są one uszyte z pasków różnego koloru. Postanowiliśmy, że dołożymy na czubkach butów jeszcze jeden element, przez co buty nie zatracą swojego charakteru i po naprawie całość będzie ze sobą spójna.

Pojawił się jednak mały problem. Elementy cholewek były w kolorach pastelowych, dodatkową trudność sprawiała faktura skóry. Nowe elementy musiały być tak dobrane, by nie stanowiły kontrastu i nie wyróżniały się. Poza tym skóra musiała być bardzo cieniutka, tak, aby po naklejeniu na uszkodzone miejsce nie wyglądała jak "na siłę nałożona".

Poszukiwaliśmy odpowiedniej skóry przez prawie dwa miesiące, rozważając przy tym, jaki kolor byłby najodpowiedniejszy. Przesłaliśmy Klientce propozycje kolorystyczne i ostatecznie wybraliśmy kolor jak na zdjęciach poniżej.

Szpilki Aldo z uszkodzonymi czubkami :Buty po naprawie. Szpilki zyskały nową skórę na czubkach, a Klientka starą-nową parę butów, którą dostarczyliśmy Jej osobiście do domu, w realizowanej usłudze "door to door".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.240 s.