niedziela, 24 czerwiec 2018
× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Beżowe sandałki Guess - uszkodzone obcasy

Więcej
8 miesiąc 2 tygodni temu #245 przez admin
admin stworzył temat: Beżowe sandałki Guess - uszkodzone obcasy
Delikatne, bardzo ładnie wykonane, jasne sandałki firmy Guess. Wszystko byłoby ok, gdyby znowu, nie te nieszczęsne obcasy, na których w dolnej części powstały otarcia powodujące brzydki efekt wizualny.

W takich przypadkach, jeżeli chcemy przywrócić obcasom ładny wygląd wizualny, pozostaje jedynie wykonanie na nich nowego obciągu skórzanego (w oryginale jest syntetyk).

Problemem zawsze jest to czy, w danym momencie będzie dostępna skóra o odpowiednim wybarwieniu i oczywiście minimalnej grubości, żeby później obcasy nie uległy pogrubieniu.

Zawsze mamy w serwisie bardzo dużą ilość różnego rodzaju skór i w tym przypadku, nie było większych kłopotów z dopasowaniem. Kolor zastosowanej skóry, jest tylko minimalnie ciemniejszy niż reszty bucików i praktycznie jest to niezauważalne.

Sandałki Guess, odzyskały swój urok, poniżej kilka zdjęć porównawczych z realizacji :Sandałki Guess, już po wykonaniu nowych obciągów skórzanych na obcasach :Na koniec jeszcze pozostaje wykonanie nowych fleków i buciki gotowe :) :

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.252 s.