niedziela, 24 czerwiec 2018
× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Trzewiki męskie FRYE - naprawa czubka skórzanej podeszwy

Więcej
8 miesiąc 2 tygodni temu #246 przez admin
admin stworzył temat: Trzewiki męskie FRYE - naprawa czubka skórzanej podeszwy
Buty FRYE na ogół są bardzo dobrze wykonane. Mamy Klientów, którzy posiadają wiele par butów tej marki i są z nich zadowoleni. Najczęściej serwis butów FRYE sprowadza się do zelowania spodów skórzanych i wymiany fleków.

W niektórych parach jednak, spody oryginalne wymagają naprawy szybciej niż by się to wydawało, gdyż nie zawsze ich konstrukcja jest dobrze przemyślana.

W przypadku prezentowanych trzewików męskich FRYE należało zabezpieczyć czubki skórzanej podeszwy. Co prawda buty miały wprasowany materiał zabezpieczający w środkowej części spodów, ale zabrakło zabezpieczenia samych przodów. Szwy bardzo szybko się przetarły i butach nie dało się już normalnie chodzić.

Opracowaliśmy metodę naprawy, dzięki której, problem z rozwarstwiającymi się spodami nie powróci. W czubki podeszew został wprasowany specjalny materiał o bardzo wysokiej odporności na ścieranie, a następnie w podeszwach został wykonany kanał i zostały one przeszyte metodą Blake.

Tak zabezpieczone trzewiki FRYE będą służyć już przez długi czas. Poniżej zdjęcia sprzed naprawy :Buty FRYE po wykonaniu naprawy podeszew :

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.225 s.