poniedziałek, 25 czerwiec 2018
× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Wyblaknięty kolor w zielonych zamszowych botkach damskich

Więcej
8 miesiąc 2 tygodni temu #252 przez admin
admin stworzył temat: Wyblaknięty kolor w zielonych zamszowych botkach damskich
Każda skóra z biegiem czasu, pod wpływem warunków atmosferycznych, promieni słonecznych i innych niekorzystnych czynnikach, ulega wypłowieniu. Dotyczy to wybarwienia skóry, co objawia się utratą intensywności jej koloru. Jeżeli dołożymy do tego zabrudzenia, które powstają w trakcie użytkowania, okazuje się, że buty nie zachwycają już nas swoim wyglądem, tak, jak to miało miejsce w dniu ich zakupu. Jest na to jednak rada.

Nawet w przypadku skór zamszowych, tak jak w przedstawionej realizacji, można uzyskać naprawdę bardzo dobre wyniki. Podstawą działania jest odpowiednie, dogłębne czyszczenie skóry i późniejsza rekoloryzacja. Szczególnie ta druga czynność może nastarczyć osobom niedoświadczonym dużej trudności w wykonaniu i jak pokazuje praktyka serwisowa, często kończy się to zniszczeniem skóry.
Dlatego w przypadku renowacji zamszu, proponujemy wysłanie butów do naszego serwisu. Wskazujemy później jak należy podtrzymywać efekt renowacji.

Czyszczenie, farbowanie zamszu w botkach damskich :Botki zamszowe po farbowaniu. Skóra została dogłębnie oczyszczona i poddana rekoloryzacji :

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.263 s.