× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Modelowanie obcasów w koronkowych sandałkach

Więcej
8 miesiąc 1 tydzień temu - 8 miesiąc 1 tydzień temu #259 przez admin
admin stworzył temat: Modelowanie obcasów w koronkowych sandałkach
Sandałki ze zbyt wysokimi obcasami - tak w skrócie można opisać problem, jaki miała Klientka ze swoimi bucikami.

Standardowe pytanie jakie się zawsze pojawia, przy okazji problemu ze zbyt wysokimi obcasami, to to, czy można dokonać ich skrócenia. W wielu przypadkach istnieje pewna tolerancja fabryczna na obniżenie wysokości obcasów, ale niekiedy nie pozostaje nic innego jak wdrożenie w życie naszej unikalnej usługi modelowania obcasów. Polega ona na takiej obróbce mechanicznej dotychczasowych (lub nowych) obcasów, aby uzyskać pożądane parametry odnośnie ich wysokości, szerokości ławeczki, kąta pochylenia, jednym słowem - tak przerobić obcasy, by pasowały do butów, a jednocześnie były niższe niż oryginalne.

W wielu przypadkach usługa modelowania obcasów, pozwala też wpłynąć na poprawę stabilności butów.

Sandałki koronkowe ze wysokimi obcasami. Buty na obcasach były za wysokie dla Klientki.Sandałki po modelowaniu obcasów. Dokonaliśmy wymiany obcasów, oraz obniżenia ich wysokości, co przełożyło się na bardzo znaczne poprawienie komfortu chodzenia w bucikach. Przy tak wysokich obcasach każdy milimetr wysokości ma ogromne znaczenie.

Pewnym problemem po modelowaniu obcasów jest to, że należy później dopasować kolorystycznie skórę, tak, by komponowała się z resztą cholewek butów. W przypadku skóry zamszowej, jest to dodatkowo utrudnione, w związku z czym w pewnych przypadkach, takich jak w prezentowanej parze, iść na pewien kompromis i zastosować skórę o zbliżonym wybarwieniu, lub też ewentualnie w innym odcieniu, ale pasującym do całości butów. W takich przypadkach, obcasy stanowią pewien akcent, co jest dość popularne w butach damskich. Ważne jest, by wszystko zostało wykonane "ze smakiem". Kilka zdjęć po wykonanym modelowaniu.

Ostatnio zmieniany: 8 miesiąc 1 tydzień temu przez admin.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.287 s.
Zasilane przez Forum Kunena