× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Poprawa renowacji butów po innej firmie

Więcej
7 miesiąc 3 tygodni temu #271 przez admin
admin stworzył temat: Poprawa renowacji butów po innej firmie
Często trafiają do nas buty, które klienci oddali do czyszczenia/renowacji w innych firmach na terenie kraju. Efekty takich usług, często są, delikatnie mówiąc, średnio zadowalające.

Poniżej para kozaków, która oddana została do renowacji w jednej ze śląskich firm. Klientka była mocno zawiedziona wykonaną usługą i prosiła nas o zrobienie renowacji jak należy, aby mogła użytkować buty w normalny sposób, bo w obecnym stanie, jak stwierdziła, są nie do użycia.

W części cholewek wykonanych ze skóry licowej, pseudo renowacja, dokonana przez poprzednią firmę, sprowadziła się do tego, że naniesiono mnóstwo warstw kremów i pasty, co najgorsze najprawdopodobniej bezbarwnej o czym świadczy m.in. mocny nalot. Cholewki, aż lepiły się w dotyku, a szadź sprawiała wrażenie, jakby na cholewkach była pleśń.

Udało nam się doprowadzić te buty do porządku. W zaleceniach pielęgnacyjnych poleciliśmy używanie do skóry kremu Woly , który doskonale się wchłania, a po lekkim polerowaniu, skóra nabiera subtelnego połysku.Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.225 s.
Zasilane przez Forum Kunena