środa, 23 maj 2018
× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Buty sportowe Pepe Jeans - wytarte zapiętki

Więcej
5 miesiąc 2 tygodni temu #283 przez admin
admin stworzył temat: Buty sportowe Pepe Jeans - wytarte zapiętki
Regularnie powraca temat wytartych zapiętek w butach sportowych. Tym razem są to buty sportowe marki Pepe Jeans.

Co można o nich powiedzieć ?

Buty, które serwisowaliśmy, trzeba przyznać, że zostały stosunkowo dobrze wykonane. Wszystkie elementy cholewek uszyte z dobrej jakości materiałów. Co ciekawe, nawet pranie butów Pepe Jeans w pralce, nie spowodowało ich zniszczenia. Pojawiły się jedynie lekkie odklejenia cholewek od spodów butów. Oczywiście klient został poinformowany, że pranie butów w pralce, to nie jest właściwa czynność czyszczenia butów i najczęściej prowadzi to do nieodwracalnych zmian.

Tym razem jednak buty PepeJeans się obroniły.

Pojawił się natomiast w nich problem znany praktycznie ze wszystkich butów sportowych - wytarte zapiętki. Od lat stosujemy formę naprawę takich uszkodzeń w postaci wstawienia w to miejsce prawdziwej skóry. Zabieg taki pozwala na trwałą naprawę butów. Najczęściej zapiętki są mocowane na samym kleju, przez co unikamy przeszycia. Nie zmienia to trwałości naprawy, a przy okazji nie ingeruje się w wygląd wizualny butów.

Buty sportowe Pepe Jeans z przetartymi zapiętkami :Buty Pepe Jeans po naprawie. Dobrana została odpowiednia skóra i dokładnie została ona docięta, by buty po naprawie, wyglądały jak w oryginale :

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.271 s.