Buty ręcznie robione

Buty ręcznie robione

Od listopada 2016 roku, wprowadziliśmy do naszej oferty wykonywanie butów na miarę Ostatnie lata spędzaliśmy głównie na serwisie, przeróbkach, renowacji butów skórzanych, zdobywając niezbędne doświadczenie w tej materii. Z biegiem czasu do naszego serwisu zaczęły trafiać buty światowych marek, znanych projektantów, obuwie ogólnie przyjęte jako luksusowe.

 

Dzięki zaufaniu naszych Klientów, mogliśmy pracować przy najdroższych butach, których często koszt zakupu wynosił kilka tysięcy złotych. Nie zabrakło wśród nich butów polskich znanych pracowni i nazwisk takich jak Kielman, Kamiński, Januszkiewicz, Bukowski. Nasi stali Klienci już od dłuższego czasu pytali, czy nie zamierzamy kiedyś wkroczyć w rynek butów szytych na miarę i wytwarzać buty pod własną marką.

 

Klasyczne czarne oksfordy męskie (zdjęcie butów w trakcie pracy, buty jeszcze nie wykończone).

 

 

 

Okfordy dokonale prezentują się również w innych kolorach niż czarny. Do wyboru jest wiele skór oraz różnych kopyt.

               Projekt ten dojrzewał od kilku lat. W naszej pracy serwisowej zawsze kierowaliśmy się tym, aby usługi były wykonywane z najwyższą starannością, dlatego też przymierzając się do wyrobu własnych butów, nie chcieliśmy, aby zrobić to na szybko, bez gwarancji zapewnienia odpowiedniej jakości oraz późniejszej obsługi serwisowej. Dogrywaliśmy wiele kwestii technicznych, skupiając się na takich aspektach jak dopracowanie kopyt, opracowanie cholewek, poszukiwanie najwyższej jakości materiałów i skór potrzebnych do wyrobu butów.

  

Ostatecznie włożony wysiłek się opłacił i obecnie oferujemy usługę wykonania butów na miarę. Sukcesywnie będziemy zamieszczać nowe wpisy odnośnie butów które powstają w naszej pracowni, gdyż temat jest bardzo obszerny, a rodzaj obuwia, wybór skór, oraz zakres personalizacji jest bardzo duży. Będziemy starać się, aby buty, na ile to możliwe były dostępne na każdą kieszeń.  

 

 

 

 

 

 

===========================================
*** Musisz mieć uprawnienia, aby skomentować ***
===========================================