× Zachęcamy do zamieszczania swoich opinii o całej naszej stronie, jak również o samym forum. Jeżeli masz jakiekolwiek uwagi, pomysły, podziel się nimi z nami tutaj.

Pytanie Regulamin korzystania z forum

Więcej
- #50 przez admin
admin stworzył temat: Regulamin korzystania z forum
§1.
Szewc24.pl udostępnia swoim Użytkownikom możliwość bezpłatnego uczestniczenia w Forum na stronie internetowej www.szewc24.pl , w celu wymiany informacji, komentarzy i opinii na różne tematy związane z branżą obuwniczą.

§2.
Forum dostępne jest dla wszystkich zarejestrowanych Użytkowników, którzy mogą zamieszczać swoje własne wpisy, zakładać nowe tematy, lub odpowiadać w już istniejących.

§3.
Uczestnik Forum publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Właściciel portalu szewc24.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Uczestników na łamach Forum.

§4.
Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Uczestników na łamach Forum treści sprzecznych z prawem, treści uznanych powszechnie za naganne lub obraźliwych względem innych Użytkowników, osób, lub firm.

§5.
Zabrania się umieszczania przekazów reklamowych poza działem do tego przeznaczonym, po wcześniejszej akceptacji Administratora. Administrator zastrzega sobie prawo usuwania wpisów bez podania przyczyny, mogących wg niego stanowić ukryty przekaz reklamowy we wszystkich innych działach i tematach forum.

§6.
Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania treści, oraz blokowania użytkowników naruszających wg Niego zapisy niniejszego Regulaminu.

§7.
Administrator dołoży wszelkich starań w celu poprawnego funkcjonowania Forum, oraz będzie pomocny przy rozwiązywaniu problemów.

&8.
Administrator zastrzega sobie prawo do przenoszenia, łączenia, kasowania tematów bez podania przyczyny.

&9.
Uczestnicy Forum poprzez umieszczenie swoich komentarzy, opinii i zdjęć na stronach Forum wyrażają zgodę na publikowanie tych treści z zachowaniem Ustawy o Ochronie Danych Osobowych w innych serwisach Właściciela portalu szewc24.pl.

§10.
Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Wydawca zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.
Ostatnio zmieniany: przez admin.
Temat został zablokowany.