Moje konto

Zaloguj się

Top Panel
środa, 22 maj 2019
× Zachęcamy do zamieszczania swoich opinii o całej naszej stronie, jak również o samym forum. Jeżeli masz jakiekolwiek uwagi, pomysły, podziel się nimi z nami tutaj.

Pytanie Regulamin korzystania z forum

Więcej
- #50 przez admin
admin stworzył temat: Regulamin korzystania z forum
§1.
Szewc24.pl udostępnia swoim Użytkownikom możliwość bezpłatnego uczestniczenia w Forum na stronie internetowej www.szewc24.pl , w celu wymiany informacji, komentarzy i opinii na różne tematy związane z branżą obuwniczą.

§2.
Forum dostępne jest dla wszystkich zarejestrowanych Użytkowników, którzy mogą zamieszczać swoje własne wpisy, zakładać nowe tematy, lub odpowiadać w już istniejących.

§3.
Uczestnik Forum publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Właściciel portalu szewc24.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Uczestników na łamach Forum.

§4.
Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Uczestników na łamach Forum treści sprzecznych z prawem, treści uznanych powszechnie za naganne lub obraźliwych względem innych Użytkowników, osób, lub firm.

§5.
Zabrania się umieszczania przekazów reklamowych poza działem do tego przeznaczonym, po wcześniejszej akceptacji Administratora. Administrator zastrzega sobie prawo usuwania wpisów bez podania przyczyny, mogących wg niego stanowić ukryty przekaz reklamowy we wszystkich innych działach i tematach forum.

§6.
Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania treści, oraz blokowania użytkowników naruszających wg Niego zapisy niniejszego Regulaminu.

§7.
Administrator dołoży wszelkich starań w celu poprawnego funkcjonowania Forum, oraz będzie pomocny przy rozwiązywaniu problemów.

&8.
Administrator zastrzega sobie prawo do przenoszenia, łączenia, kasowania tematów bez podania przyczyny.

&9.
Uczestnicy Forum poprzez umieszczenie swoich komentarzy, opinii i zdjęć na stronach Forum wyrażają zgodę na publikowanie tych treści z zachowaniem Ustawy o Ochronie Danych Osobowych w innych serwisach Właściciela portalu szewc24.pl.

§10.
Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Wydawca zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.
Ostatnio zmieniany: przez admin.
Temat został zablokowany.

Dlaczego buty Proofshoes ?

 • Unikalne rozwiązania konstrukcyjne
  Unikalne rozwiązania konstrukcyjne Podkreślamy, że jedną z kluczowych kwestii butów Proofshoes, ma być możliwość ich długotrwałego użytkowania, a przy tym możliwość wielokrotnego ich serwisowania, zarówno jeżeli chodzi o małe naprawy, jak również te, związane z kompleksową wymianą spodów. Z pełną odpowiedzialnością więc, możemy Państwa poinformować, że w jednym z wariantów wykonania spodów, stosujemy…
 • Bezpłatny serwis butów Proofshoes
  Bezpłatny serwis butów Proofshoes Wykonanie dla Ciebie obuwia miarowego, traktujemy dopiero jako początek przygody z naszymi butami. Jak zapewne wiesz z własnego doświadczenia, po zakupie butów, pozostajesz sama/sam z nimi i nikt nie troszczy się o to, co dzieje się dalej. Nikt nie pyta Cię o to, jak się buty noszą, czy wszystko z…
 • Najwyższa jakość skór
  Najwyższa jakość skór Temat skór obuwniczych używanych przez producentów butów, jest chyba tym, który mógłby się ciągnąć w nieskończoność. O skórach stosowanych w butach Proofshoes możesz więcej poczytać na naszym forum, na którym będziemy poruszać kluczowe zagadnienia. Poniżej, przedstawiamy jedynie kilka najważniejszych informacji : Cechy charakterystyczne skór butów Proofshoes : Skóry niekorygowane –…
 • Gwarancja idealnego dopasowania
  Gwarancja idealnego dopasowania Zamawiając buty w naszej Pracowni, masz komfortową sytuację, bowiem nie musisz zastanawiać się, jaki rozmiar wybrać, czy dane kopyto będzie odpowiednie dla Twoich stóp, pozbywasz się niemal całkowicie ryzyka niedopasowania obuwia. Najważniejsza rzecz : To nie Ty masz podać nam swój rozmiar – to my mamy wykonać buty pasujące na…
 • Buty Proofshoes w praktyce - czyli testy długodystansowe
  Buty Proofshoes w praktyce - czyli testy długodystansowe Buty Proofshoes, projektowane są przez nas tak, aby służyły naszym klientom wiele lat. Konstrukcja obuwia, użyte skóry, materiały, rozwiązania konstrukcyjne, to efekt wieloletnich doświadczeń w codziennej pracy serwisowej, podczas której dokonywaliśmy napraw, renowacji przeróbek butów. Chcemy dać Ci możliwie jak najwięcej satysfakcji z użytkowania butów Proofshoes, dlatego też  buty poddawane…
 • Gwarancja na buty Proofshoes
  Buty Proofshoes objęte są GWARANCJĄ. Specjalnie, bardzo wyraźnie artykułujemy to słowo, bowiem jest to rzecz unikalna w branży obuwniczej i nawet światowe, luksusowe marki obuwnicze, nie mają tego w swojej ofercie. Nasza GWARANCJA na buty, to nie prawo do reklamowania towaru z tytułu rękojmii, które jest zagwarantowane ustawowo – więcej…