× Masz problem ze swoimi butami ? Nie wiesz, czy można je naprawić, lub dokonać przeróbki ?? Zamieść dokładne zdjęcia, oraz opisz szczegółowo problem, a być może zdołamy Ci pomóc.

Pytanie Uszkodzone obcasy w szpilkach

Więcej
- #219 przez admin
admin stworzył temat: Uszkodzone obcasy w szpilkach
Pytanie Klientki :

Witam serdecznie,
chciałam się dowiedzieć czy możliwa będzie naprawa/wymiana obcasów (zdjęcie). Skłaniałabym się raczej do wymiany obcasa ponieważ pewnie ciężko będzie dopasować nubuk/zamsz do oryginalnego koloru butów? Jeśli nie jest to problemem to oczywiście chyb prościej byłoby naciągnąć na stary obcas materiał...
Uprzejmie proszę o wycenę- opcja z wymianą obcasa oraz opcja bez wymiany z naciągnięciem nowego zamszu. Ew. jakieś inne rozwiązanie :)


Załączniki:
Ostatnio zmieniany: przez admin.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
- #220 przez admin
admin odpowiedział w temacie: Uszkodzone obcasy w szpilkach
W przypadku tych bucików, najlepszym rozwiązaniem byłoby wykonanie nowych obciągów skórzanych obcasów. Oczywiście, identyczny materiał jak w oryginale ma tylko producent, jednakże posiadamy w serwisie bardzo duży wybór skór, poza tym współpracujemy z hurtowniami, dzięki czemu jest duże prawdopodobieństwo, że uda się dobrać prawie identyczną skórą.
Czasami w takich przypadkach jak powyżej, można rozważyć, czy nie zastosować skóry w innym kolorze, tak, by obcasy stanowiły pewien akcent w butach.
Ostatnio zmieniany: przez admin.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.