× Masz problem ze swoimi butami ? Nie wiesz, czy można je naprawić, lub dokonać przeróbki ?? Zamieść dokładne zdjęcia, oraz opisz szczegółowo problem, a być może zdołamy Ci pomóc.

Pytanie Naprawa butów sportowych Nike mercurial

Więcej
#228 przez admin
admin stworzył temat: Naprawa butów sportowych Nike mercurial
Pytanie Klientki :

Mam pytanie -czy byłaby możliwość w jakikolwiek sposób naprawy podeszwy buta sportowego, która pękła na wysokości śródstopia wszerz ? Podeszwa jak wiadomo w tego typu obuwiu jest gumowa.(Nike mercurial) Jak dotąd nie mogę znaleźć odpowiedniego szewca który poddałby sie próbie naprawy-wysyłają mnie z kwitkiem uważając że but nie do naprawy ? Ale czy istnieje możliwość wymiany całej podeszwy ? I jaki byłby koszt całej "operacji" ?


zdjęcie poglądowe
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
#229 przez admin
admin odpowiedział w temacie: Naprawa butów sportowych Nike mercurial
Spody w butach sportowych, można naprawiać na wiele sposobów. Najczęściej, wykorzystuje się częściowo elementy spodu oryginalnego i po odpowiednim jego przygotowaniu, dokonuje się na specjalistycznej prasie, wklejenia kilkumilimetrowej warstwy spodniej, tzw. "śladu".

Zasadą jest, że pomimo iż tylko jeden z butów uległ uszkodzeniu, naprawę wykonuje się w parze butów, a nie tylko w jednym z nich. Ma to związek m.in. z tym, żeby po naprawie buty nie różniły się między sobą nie tylko optycznie, ale też i funkcjonalnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.