Moje konto

Zaloguj się

Top Panel
niedziela, 15 lipiec 2018

SZEWC INTERNETOWY - WYSYŁKOWA NAPRAWA OBUWIA

  • Wysyłkowa naprawa obuwia - Szewc Internetowy
    Wysyłkowa naprawa obuwia - Szewc Internetowy Szewc Internetowy – wysyłkowy serwis i naprawa obuwia.   Od wielu lat podstawą naszej działalności jest świadczenie usług dla klientów z terenu całej Polski. Odbywa się to na zasadzie wysyłki butów do naszego serwisu, a następnie późniejszym odesłaniu naprawionych/przerobionych/zafarbowanych butów z powrotem do klientów. Jesteśmy jedynym serwisem szewskim w Polsce, w którym bez problemu poradzimy sobie z każdym rodzajem naprawy.   Oprócz standardowych czynności serwisowo-naprawczych, oferujemy unikalne usługi obejmujące m.in. : - Czyszczenie i farbowanie obuwia – wszystkie rodzaje materiałów i skór - Kompleksowe przeróbki butów damskich – obniżanie i modelowanie platform, koturnów, obcasów - Naprawa wszelkiego rodzaju obcasów –…
× Masz problem ze swoimi butami ? Nie wiesz, czy można je naprawić, lub dokonać przeróbki ?? Zamieść dokładne zdjęcia, oraz opisz szczegółowo problem, a być może zdołamy Ci pomóc.

Pytanie Farbowanie butów ślubnych Gatuzo

Więcej
#232 przez admin
admin stworzył temat: Farbowanie butów ślubnych Gatuzo
Pytanie Klientki :

Na Państwa stronie internetowej widziałam, za zajmują się Państwo farbowaniem obuwia. Jakiś czas temu brałam ślub i posiadam białe buty skórzane, których niestety już nigdzie nie założę ze względu na kolor. Chciałabym je zafarbować na czarno, ponieważ kosztowały dość sporo, a szkoda żeby leżały nieużywane. Buty są wykonane ze skóry, obcas z tworzywa sztucznego. Czy byliby Państwo w stanie poradzić sobie z ich zafarbowaniem? Na ile kolor mógłby być trwały i jaka jest cena w/w usługi? Uprzejmie proszę o informacje. W załączniku przesyłam zdjęcie obuwia.

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
#233 przez admin
admin odpowiedział w temacie: Farbowanie butów ślubnych Gatuzo
Z doświadczenia serwisowego można powiedzieć, że szpilki ślubne Gatuzo nie sprawiają większych problemów przy ich farbowaniu. Pozostaje jedynie kwestia dopasowania kolorystycznego obcasów i spodów.
Obcasy można wymienić na czarne, lub też obecne pokryć czarną skórą. Jeżeli chodzi o spody, to najlepszym rozwiązaniem jest zafarbowanie skłonu spodu, oraz wykonanie czarnych zelówek w części podeszwowej.
Koszt farbowania butów ślubnych, łącznie z późniejszym dopasowaniem spodów i obcasów to ok. 150-200 zł/para. Jest to usługa opłacalna w przypadku droższych butów. Zachęcamy przy tym do rozważenia farbowania na inny kolor, przez co wykorzystując buty ślubne można stworzyć niepowtarzalną parę, której nie można kupić w żadnym sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ręczny wyrób obuwia

  • Buty ręcznie robione
    Buty ręcznie robione Buty ręcznie robione Od listopada 2016 roku, wprowadziliśmy do naszej oferty wykonywanie butów miarowych. Ostatnie lata spędzaliśmy głównie na serwisie, przeróbkach, renowacji butów skórzanych, zdobywając niezbędne doświadczenie w tej materii. Z biegiem czasu do naszego serwisu zaczęły trafiać buty światowych marek, znanych projektantów, obuwie ogólnie przyjęte jako luksusowe.   Dzięki zaufaniu naszych Klientów, mogliśmy pracować przy najdroższych butach, których często koszt zakupu wynosił kilka tysięcy złotych. Nie zabrakło wśród nich butów polskich znanych pracowni i nazwisk takich jak Kielman, Kamiński, Januszkiewicz, Bukowski. Nasi stali Klienci już od dłuższego czasu pytali, czy nie zamierzamy kiedyś wkroczyć w rynek butów szytych na…