× Masz problem ze swoimi butami ? Nie wiesz, czy można je naprawić, lub dokonać przeróbki ?? Zamieść dokładne zdjęcia, oraz opisz szczegółowo problem, a być może zdołamy Ci pomóc.

Pytanie Farbowanie butów ślubnych Gatuzo

Więcej
#232 przez admin
admin stworzył temat: Farbowanie butów ślubnych Gatuzo
Pytanie Klientki :

Na Państwa stronie internetowej widziałam, za zajmują się Państwo farbowaniem obuwia. Jakiś czas temu brałam ślub i posiadam białe buty skórzane, których niestety już nigdzie nie założę ze względu na kolor. Chciałabym je zafarbować na czarno, ponieważ kosztowały dość sporo, a szkoda żeby leżały nieużywane. Buty są wykonane ze skóry, obcas z tworzywa sztucznego. Czy byliby Państwo w stanie poradzić sobie z ich zafarbowaniem? Na ile kolor mógłby być trwały i jaka jest cena w/w usługi? Uprzejmie proszę o informacje. W załączniku przesyłam zdjęcie obuwia.

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
#233 przez admin
admin odpowiedział w temacie: Farbowanie butów ślubnych Gatuzo
Z doświadczenia serwisowego można powiedzieć, że szpilki ślubne Gatuzo nie sprawiają większych problemów przy ich farbowaniu. Pozostaje jedynie kwestia dopasowania kolorystycznego obcasów i spodów.
Obcasy można wymienić na czarne, lub też obecne pokryć czarną skórą. Jeżeli chodzi o spody, to najlepszym rozwiązaniem jest zafarbowanie skłonu spodu, oraz wykonanie czarnych zelówek w części podeszwowej.
Koszt farbowania butów ślubnych, łącznie z późniejszym dopasowaniem spodów i obcasów to ok. 150-200 zł/para. Jest to usługa opłacalna w przypadku droższych butów. Zachęcamy przy tym do rozważenia farbowania na inny kolor, przez co wykorzystując buty ślubne można stworzyć niepowtarzalną parę, której nie można kupić w żadnym sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.