× Masz problem ze swoimi butami ? Nie wiesz, czy można je naprawić, lub dokonać przeróbki ?? Zamieść dokładne zdjęcia, oraz opisz szczegółowo problem, a być może zdołamy Ci pomóc.

Pytanie Wymiana koturnów w kozakach

Więcej
#268 przez admin
admin stworzył temat: Wymiana koturnów w kozakach
Pytanie Klientki :

"Czy jest możliwość naprawy (wymiany) koturnów w kozakach ze skóry naturalnej. Wysokość koturny 11cm, w tym platforma z przodu 2 cm. Jeśli tak to czy przyjeżdżają Państwo do Warszawy, aby można dostarczyć obuwie czy tylko wysyłka poczta? I proszę o orientacyjny koszt naprawy."Odpowiedź serwisu :
Naprawa pękniętych koturnów takich jak na zdjęciach powyżej, jest dosyć problematyczna i nie chodzi w tym przypadku o samą pracę przy takiej wymianie. Największym problemem są same koturny, rozpatrywane jako element konstrukcji butów, bowiem mają one styczność na całej długości podpodeszwy danego buta. Dodatkowo, komplikuje sprawę fakt, że koturny połączone są z przodu z platformami.

Takie elementy, są zamawiane bezpośrednio przez producentów pod dany model obuwia. W hurtowniach, koturny praktycznie są nie do zdobycia, ze względów opisanych powyżej.
W związku z powyższym, aby przeprowadzić naprawę takich butów, należałoby koturny dorabiać ręcznie. Odpowiednie wykonanie takiej usługi, nie pozostawia śladów naprawy i jest to opcja zdecydowanie lepsza, niż gotowe koturny z tworzywa. Niestety, jest jeden zasadniczny problem, a mianowicie cena. Koszt ręcznego wykonania koturnów, odpowiedniego ich modelowania, wykonania nowych spodów i fleków, to wydatek rzędu kilkuset zł, co czyni naprawę opłacalną, jedynie w przypadku butów luksusowych.

Przy okazji odpowiadając na pytanie dotyczącego możliwości przyjazdu do Warszawy, pragniemy poinformować, że obsługujemy klientów w opcji "door to door". Kilka razy w miesiącu wyjeżdżamy w Polskę. Usługa dojazdu do klienta jest zarezerwowana dla naszych stałych klientów, regularnie serwisujących u nas swoje buty, a także dla osób zamawiających u nas buty szyte na miarę.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.