× Masz problem ze swoimi butami ? Nie wiesz, czy można je naprawić, lub dokonać przeróbki ?? Zamieść dokładne zdjęcia, oraz opisz szczegółowo problem, a być może zdołamy Ci pomóc.

Pytanie Wymiana obcasów w kozakach

Więcej
#269 przez admin
admin stworzył temat: Wymiana obcasów w kozakach
Pytanie Klientki :

"Witam, Chciałabym wymienić obcasy w butach, buty są bez zamka- wciągane, czy jest taka możliwosc? chciałabym, by nowe obcasy były nieco wyższe- miały ok 12 cm (obecne maja ok 10 cm) oraz by były wąskie o kształcie takim, jak oryginalne. czy to możliwe? "

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
#270 przez admin
admin odpowiedział w temacie: Wymiana obcasów w kozakach
Obcasy, takie jak w Pani butach, są jednymi z najtrudniejszych jeżeli chodzi o ich dopasowanie do butów. Są to obcasy, które mają przesuniętą podstawę obcasa do tyłu, co stwarza wiele problemów.

Na co dzień zajmujemy się raczej obniżaniem zbyt wysokich obcasów, natomiast pytania o ich podwyższenie są w zdecydowanej mniejszości.

Żeby dokładnie określić możliwości działania, należałoby najpierw zobaczyć buty "na żywo". Po wstępnych oględzinach, można już coś więcej powiedzieć, natomiast, aby określić, czy da się zastosować jeszcze wyższe obcasy, należałoby najpierw zdemontować te fabryczne i później dopiero dokonywać przymiarki nowych. Są tutaj tak małe zakresy tolerancji, jeżeli chodzi o kwestie dopasowania, że musi to być robione wręcz z "chirurgiczną precyzją".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.