Pytanie Farbowanie skóry na jednolity kolor

Więcej
#291 przez admin
admin stworzył temat: Farbowanie skóry na jednolity kolor
Jak już wielokrotnie pisaliśmy, największą wartość dla nas stanowi skóra ze względu na swoje właściwości, a nie kolor, bowiem ten, możemy w każdej chwili zmienić. Jak to wygląda w praktyce ?

Załóżmy, że jeden z rodzajów skóry, z której możemy wykonać dane buty, jest w kolorze koniakowym. Załóżmy też, że kolor ten nie do końca odpowiada Twoim oczekiwaniom. W takim przypadku, możemy zaproponować Ci wybarwienie skóry na inny kolor, zgodny z Twoimi preferencjami.

Jak to wykonać ?

Żeby wiedzieć jakim kolorem jesteście Państwo zainteresowani, musimy mieć jakiś punkt odniesienia. Można co prawda przesłać nam jakieś zdjęcia innych butów znalezionych w internecie, albo jakiś inny odnośnik do koloru, ale trzeba mieć na uwadze, że ze względów na różne ustawienia aparatów, balansu bieli przy robieniu zdjęć, przekłamań monitorów, możemy zupełnie inaczej odczytać daną barwę, przez co zupełnie miniemy się w oczekiwaniach.
Najlepszą formą pokazania nam, na jakim kolorze Państwu zależy, będzie odniesienie się do koloru, który można zobaczyć "na żywo". Jest kilka sprawdzonych metod, które prezentujemy poniżej.

Metody ustalenia koloru :

1. Ogólnodostępny produkt w miejscu Twojego i naszego zamieszkania.
Często praktykujemy odniesienie do kolorów danych produktów dostępnych w sklepach. Sprawdza się np. w tym przypadku Galeria Rossman, w której jest dużo różnych próbek kolorów. Możesz udać się do tego sklepu i znaleźć w nim odpowiadający kolor, na który chcesz, abyśmy wybarwili skórę. Może to być gotowy produkt, jakieś opakowanie, kolor próbnika farb do włosów, itp. Jednym słowem coś, co identyczne możemy znaleźć w tej samej Galerii w miejscu siedziby naszej firmy.

2. Przesłanie próbki kolorystycznej.
Możesz wysłać nam przy pomocy listu, próbki kolorystyczne. Może to być kawałek materiału, etykiety, kartonu, a nawet wydruk koloru z drukarki, słowem jakiś kolor, który do nas "przemówi na żywo".

3. Wysłanie przez nas do Ciebie wybarwionych próbek skóry.
Jeżeli wolicie Państwo mimo wszystko zobaczyć jak prezentuje się skóra "na żywo", to możecie podać nam jakim kolorem jesteście zainteresowani, opisując go lub przesyłając przykładowe zdjęcia. Na bazie tego przygotujemy kilka wybarwień skóry i prześlemy je jako wzornik.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.