× Aktualna oferta skór dostępnych w Pracowni.

Pytanie Crust cielęcy - niewybarwiona skóra przeznaczona do farbowania

Więcej
#290 przez admin
admin stworzył temat: Crust cielęcy - niewybarwiona skóra przeznaczona do farbowania
Niewybarwiany crust cielęcy, to jedna z ulubionych skór używanych przez nas do wyrobu obuwia. Skóra ta, to doskonały materiał na stworzenie jednej, jedynej, niepowtarzalnej pary butów. Crust cielęcy ma dużo zalet, które przedstawiamy poniżej :

Skóra typu crust występuje w naturalnym cielistym kolorze i jest tylko w minimalnym stopniu wykończona przez garbarnię. Stanowi ona doskonałą bazę do późniejszego farbowania, czy też patynowania, co pozwala z kolei na bardzo dużą możliwość personalizacji obuwia.

Crust nie jest skórą korygowaną za pomocą różnego rodzaju wosków, powłok poliuretanowych, innych warstw wykończeniowych. Dzięki temu można na etapie przygotowywania skóry do wykroju cholewek, dokładnie zapoznać się z jej topografią i wyeliminować wszelkiego rodzaju skazy, blizny, inne naturalne uszkodzenia skóry. Pozwala to na uszycie cholewek z naprawdę świetnej skóry, która nie ma w sobie ukrytych żadnych nieprzyjemnych "tajemnic". Skóry typu crust doskonale chłoną wszelkiego rodzaju kosmetyki do skór. Za pomocą dobrych kremów można w pewnym stopniu wpływać też na późniejsze wybarwienie skóry, zmieniając jej tonację kolorystyczną.


buty ze skóry crust cielęcy - przeznaczone do późniejszego wybarwianiawykonana próbka koloru na skórze, z której uszyte są cholewki butów
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.