Moje konto

Zaloguj się

Top Panel
niedziela, 15 lipiec 2018

SZEWC INTERNETOWY - WYSYŁKOWA NAPRAWA OBUWIA

  • Wysyłkowa naprawa obuwia - Szewc Internetowy
    Wysyłkowa naprawa obuwia - Szewc Internetowy Szewc Internetowy – wysyłkowy serwis i naprawa obuwia.   Od wielu lat podstawą naszej działalności jest świadczenie usług dla klientów z terenu całej Polski. Odbywa się to na zasadzie wysyłki butów do naszego serwisu, a następnie późniejszym odesłaniu naprawionych/przerobionych/zafarbowanych butów z powrotem do klientów. Jesteśmy jedynym serwisem szewskim w Polsce, w którym bez problemu poradzimy sobie z każdym rodzajem naprawy.   Oprócz standardowych czynności serwisowo-naprawczych, oferujemy unikalne usługi obejmujące m.in. : - Czyszczenie i farbowanie obuwia – wszystkie rodzaje materiałów i skór - Kompleksowe przeróbki butów damskich – obniżanie i modelowanie platform, koturnów, obcasów - Naprawa wszelkiego rodzaju obcasów –…
× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Czarne oxfordy (wiedenki) Partenope - zelowanie podeszew skórzanych

Więcej
#254 przez admin
admin stworzył temat: Czarne oxfordy (wiedenki) Partenope - zelowanie podeszew skórzanych
Czarne oxfordy zwane też wiedenkami, to najbardziej klasyczne buty męskie. Oxfordy Partenope, to obuwie klasyfikowane jako buty klasy budżetowej, a co za tym idzie, nie wszystkie elementy są wykonywane z materiałów najwyższej jakości.

W butach tej klasy stosowane są podeszwy z kruponu skórzanego, który stosunkowo szybko ulega starciu, szczególnie szybko dochodzi do tego na czubkach. Klienci próbują stosować różne rozwiązania, mające na celu ochronę spodów przed ścieraniem się, często nabijając metalowe żabki. Nie jest to rozwiązanie polecane przez nas, a jak wskazuje praktyka serwisowa, również klienci są średnio z tego zadowoleni.

Jedną z najlepszych opcji zabezpieczenia skórzanych spodów, jest poddanie ich procesowi zelowania. Poprawnie wykonana usługa sprawia, że problem ścierających się spodów praktycznie już później nie istnieje.

Oxfordy Partenope z żabkami na podeszwach skórzanych :

Oxfordy Partenope z podzelowanymi podeszwami :

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ręczny wyrób obuwia

  • Buty ręcznie robione
    Buty ręcznie robione Buty ręcznie robione Od listopada 2016 roku, wprowadziliśmy do naszej oferty wykonywanie butów miarowych. Ostatnie lata spędzaliśmy głównie na serwisie, przeróbkach, renowacji butów skórzanych, zdobywając niezbędne doświadczenie w tej materii. Z biegiem czasu do naszego serwisu zaczęły trafiać buty światowych marek, znanych projektantów, obuwie ogólnie przyjęte jako luksusowe.   Dzięki zaufaniu naszych Klientów, mogliśmy pracować przy najdroższych butach, których często koszt zakupu wynosił kilka tysięcy złotych. Nie zabrakło wśród nich butów polskich znanych pracowni i nazwisk takich jak Kielman, Kamiński, Januszkiewicz, Bukowski. Nasi stali Klienci już od dłuższego czasu pytali, czy nie zamierzamy kiedyś wkroczyć w rynek butów szytych na…