Moje konto

Zaloguj się

Top Panel
niedziela, 15 lipiec 2018

SZEWC INTERNETOWY - WYSYŁKOWA NAPRAWA OBUWIA

  • Wysyłkowa naprawa obuwia - Szewc Internetowy
    Wysyłkowa naprawa obuwia - Szewc Internetowy Szewc Internetowy – wysyłkowy serwis i naprawa obuwia.   Od wielu lat podstawą naszej działalności jest świadczenie usług dla klientów z terenu całej Polski. Odbywa się to na zasadzie wysyłki butów do naszego serwisu, a następnie późniejszym odesłaniu naprawionych/przerobionych/zafarbowanych butów z powrotem do klientów. Jesteśmy jedynym serwisem szewskim w Polsce, w którym bez problemu poradzimy sobie z każdym rodzajem naprawy.   Oprócz standardowych czynności serwisowo-naprawczych, oferujemy unikalne usługi obejmujące m.in. : - Czyszczenie i farbowanie obuwia – wszystkie rodzaje materiałów i skór - Kompleksowe przeróbki butów damskich – obniżanie i modelowanie platform, koturnów, obcasów - Naprawa wszelkiego rodzaju obcasów –…
× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Zasolone koniakowe botki Massimo Dutti - renowacja

Więcej
#255 przez admin
admin stworzył temat: Zasolone koniakowe botki Massimo Dutti - renowacja
W porze zimowej sól ma bardzo destrukcyjne działanie na skórę butów. W prezentowanej parze botków Massimo Dutti, sól dokonała ogromnych spustoszeń. Po zimie stan butów, można ocenić jako opłakany.

Na cholewkach butów widoczne są ciemne przebarwienia skóry, ponadto widać mocne odbarwienia skóry, a przy podstawie cholewek wyczuwalne są zgrubienia z nawarstwionej soli.
Ponadto, doszło do rozklejenia spodów wykonanych z kruponu skórzanego.

Naprawę zleciła nam stała Klientka, która wraz z mężem, regularnie przesyła do nas buty na serwis. Podjęliśmy się renowacji tych butów Massimo Dutti ze względu na stosunkowo dobrą jakość skóry, która wybacza dużo zaniedbań pielęgnacyjnych i pomimo "katowania" butów w najcięższych warunkach, nie uległa ona popękaniu. Rzadko się to zdarza, szczególnie w butach "z sieciówek".

Poniżej zdjęcia botków Massimo Dutti w stanie w jakim do nas trafiły. Wkrótce powrócimy do tego wpisu, prezentując buty już po renowacji.

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
- #267 przez admin
admin odpowiedział w temacie: Zasolone koniakowe botki Massimo Dutti - renowacja
Botki Massimo Dutti już po renowacji. Aby uzyskać efekt widoczny poniżej, potrzeba było wykonać na skórze butów kilka czynności :

- dogłębne czyszczenie skóry
- odsalanie cholewek
- renowacja lica skóry
- farbowanie
- wykończenie skóry po farbowaniu i impregnacja

Można powiedzieć, że efekt końcowy, to składowa wszystkich tych czynności opisanych powyżej. Dodatkowo przy farbowaniu, a raczej uzupełnianiu koloru w miejscach na skórze, gdzie sól dokonała największych spustoszeń, należało wykonać lekkie patynowanie skóry, co pozwoliło na płynne przejście kolorystyczne. Dzięki opisanym powyżej zabiegom, Botki Massimo Dutti, zostały uratowane i przygotowane do następnego sezonu zimowego.

Botki Massimo Dutti, odnowione w naszym serwisie :Na koniec jeszcze zdjęcie porównawcze sprzed i po renowacji :

Załączniki:
Ostatnio zmieniany: przez admin.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ręczny wyrób obuwia

  • Buty ręcznie robione
    Buty ręcznie robione Buty ręcznie robione Od listopada 2016 roku, wprowadziliśmy do naszej oferty wykonywanie butów miarowych. Ostatnie lata spędzaliśmy głównie na serwisie, przeróbkach, renowacji butów skórzanych, zdobywając niezbędne doświadczenie w tej materii. Z biegiem czasu do naszego serwisu zaczęły trafiać buty światowych marek, znanych projektantów, obuwie ogólnie przyjęte jako luksusowe.   Dzięki zaufaniu naszych Klientów, mogliśmy pracować przy najdroższych butach, których często koszt zakupu wynosił kilka tysięcy złotych. Nie zabrakło wśród nich butów polskich znanych pracowni i nazwisk takich jak Kielman, Kamiński, Januszkiewicz, Bukowski. Nasi stali Klienci już od dłuższego czasu pytali, czy nie zamierzamy kiedyś wkroczyć w rynek butów szytych na…