Moje konto

Zaloguj się

Top Panel
niedziela, 15 lipiec 2018

SZEWC INTERNETOWY - WYSYŁKOWA NAPRAWA OBUWIA

  • Wysyłkowa naprawa obuwia - Szewc Internetowy
    Wysyłkowa naprawa obuwia - Szewc Internetowy Szewc Internetowy – wysyłkowy serwis i naprawa obuwia.   Od wielu lat podstawą naszej działalności jest świadczenie usług dla klientów z terenu całej Polski. Odbywa się to na zasadzie wysyłki butów do naszego serwisu, a następnie późniejszym odesłaniu naprawionych/przerobionych/zafarbowanych butów z powrotem do klientów. Jesteśmy jedynym serwisem szewskim w Polsce, w którym bez problemu poradzimy sobie z każdym rodzajem naprawy.   Oprócz standardowych czynności serwisowo-naprawczych, oferujemy unikalne usługi obejmujące m.in. : - Czyszczenie i farbowanie obuwia – wszystkie rodzaje materiałów i skór - Kompleksowe przeróbki butów damskich – obniżanie i modelowanie platform, koturnów, obcasów - Naprawa wszelkiego rodzaju obcasów –…
× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Farbowanie kremowych czółenek Baldowski na malinowo

Więcej
#257 przez admin
admin stworzył temat: Farbowanie kremowych czółenek Baldowski na malinowo
Buty ślubne stanowią bardzo dobrą bazę do uzyskania ciekawych efektów kolorystycznych. Oczywiście pod warunkiem, że skóra jest przyjazna takim zabiegom farbowania.

Wiele warsztatów szewskich oferuje usługę farbowania butów ślubnych, ale najczęściej w zasięgu jest tylko kolor czarny i realizacje są na bazie farbek wodnych, przez co reklamacja takiej usługi to najczęściej kwestia jednorazowego założenia butów.

Przez lata wypracowaliśmy w naszym serwisie unikalne metody, dzięki którym możemy w wielu przypadkach uzyskiwać efekty jak poniżej. W przypadku farbowania butów na inny kolor niż czarny, najczęściej wykonujemy próbę kolorystyczną i oceniamy tym samym możliwości użycia konkretnego barwnika, metody farbowania, oraz efektu jakiego można się spodziewać po zafarbowaniu butów.

Ślubne czółenka Baldowski przed farbowaniem :Buty ślubne Baldowski po farbowaniu na malinowy kolor :

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ręczny wyrób obuwia

  • Buty ręcznie robione
    Buty ręcznie robione Buty ręcznie robione Od listopada 2016 roku, wprowadziliśmy do naszej oferty wykonywanie butów miarowych. Ostatnie lata spędzaliśmy głównie na serwisie, przeróbkach, renowacji butów skórzanych, zdobywając niezbędne doświadczenie w tej materii. Z biegiem czasu do naszego serwisu zaczęły trafiać buty światowych marek, znanych projektantów, obuwie ogólnie przyjęte jako luksusowe.   Dzięki zaufaniu naszych Klientów, mogliśmy pracować przy najdroższych butach, których często koszt zakupu wynosił kilka tysięcy złotych. Nie zabrakło wśród nich butów polskich znanych pracowni i nazwisk takich jak Kielman, Kamiński, Januszkiewicz, Bukowski. Nasi stali Klienci już od dłuższego czasu pytali, czy nie zamierzamy kiedyś wkroczyć w rynek butów szytych na…