Moje konto

Zaloguj się

Top Panel
niedziela, 15 lipiec 2018

SZEWC INTERNETOWY - WYSYŁKOWA NAPRAWA OBUWIA

  • Wysyłkowa naprawa obuwia - Szewc Internetowy
    Wysyłkowa naprawa obuwia - Szewc Internetowy Szewc Internetowy – wysyłkowy serwis i naprawa obuwia.   Od wielu lat podstawą naszej działalności jest świadczenie usług dla klientów z terenu całej Polski. Odbywa się to na zasadzie wysyłki butów do naszego serwisu, a następnie późniejszym odesłaniu naprawionych/przerobionych/zafarbowanych butów z powrotem do klientów. Jesteśmy jedynym serwisem szewskim w Polsce, w którym bez problemu poradzimy sobie z każdym rodzajem naprawy.   Oprócz standardowych czynności serwisowo-naprawczych, oferujemy unikalne usługi obejmujące m.in. : - Czyszczenie i farbowanie obuwia – wszystkie rodzaje materiałów i skór - Kompleksowe przeróbki butów damskich – obniżanie i modelowanie platform, koturnów, obcasów - Naprawa wszelkiego rodzaju obcasów –…
× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Wymiana podeszew skórzanych w czarnych wiedenkach Yanko

Więcej
#258 przez admin
admin stworzył temat: Wymiana podeszew skórzanych w czarnych wiedenkach Yanko
Krupon podeszwowy w czarnych wiedenkach (oxfordach) Yanko uległ starciu na czubkach i podeszwa uległa rozwarstwieniu. Jeżeli dochodzi do takiej sytuacji w spodach skórzanych niezużytych, to można działać miejscowo i naprawić sam czubek podeszwy.

W tym przypadku jednak podeszwy w butach Yanko były już zużyte na całości. Klient zażyczył sobie ich wymiany, pytając przy okazji, czy nie można zrobić by całościowych spodów skórzanych czarnych.
Chyba jako jedyni mamy dostępny w naszym serwisie oryginalny krupon podeszwowy, wybarwiony bezpośrednio przez garbarnię na wskroś. Różni się tym od tego wybarwianego ręcznie, że obojętnie jak bardzo spody się zetrą, zawsze pozostaną czarne, bez prześwitów jaśniejszej skóry.

Wiedenki Yanko z przetartymi spodami :Buty Yanko po wymianie podeszew skórzanych :

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ręczny wyrób obuwia

  • Buty ręcznie robione
    Buty ręcznie robione Buty ręcznie robione Od listopada 2016 roku, wprowadziliśmy do naszej oferty wykonywanie butów miarowych. Ostatnie lata spędzaliśmy głównie na serwisie, przeróbkach, renowacji butów skórzanych, zdobywając niezbędne doświadczenie w tej materii. Z biegiem czasu do naszego serwisu zaczęły trafiać buty światowych marek, znanych projektantów, obuwie ogólnie przyjęte jako luksusowe.   Dzięki zaufaniu naszych Klientów, mogliśmy pracować przy najdroższych butach, których często koszt zakupu wynosił kilka tysięcy złotych. Nie zabrakło wśród nich butów polskich znanych pracowni i nazwisk takich jak Kielman, Kamiński, Januszkiewicz, Bukowski. Nasi stali Klienci już od dłuższego czasu pytali, czy nie zamierzamy kiedyś wkroczyć w rynek butów szytych na…