Moje konto

Zaloguj się

Top Panel
niedziela, 15 lipiec 2018

SZEWC INTERNETOWY - WYSYŁKOWA NAPRAWA OBUWIA

  • Wysyłkowa naprawa obuwia - Szewc Internetowy
    Wysyłkowa naprawa obuwia - Szewc Internetowy Szewc Internetowy – wysyłkowy serwis i naprawa obuwia.   Od wielu lat podstawą naszej działalności jest świadczenie usług dla klientów z terenu całej Polski. Odbywa się to na zasadzie wysyłki butów do naszego serwisu, a następnie późniejszym odesłaniu naprawionych/przerobionych/zafarbowanych butów z powrotem do klientów. Jesteśmy jedynym serwisem szewskim w Polsce, w którym bez problemu poradzimy sobie z każdym rodzajem naprawy.   Oprócz standardowych czynności serwisowo-naprawczych, oferujemy unikalne usługi obejmujące m.in. : - Czyszczenie i farbowanie obuwia – wszystkie rodzaje materiałów i skór - Kompleksowe przeróbki butów damskich – obniżanie i modelowanie platform, koturnów, obcasów - Naprawa wszelkiego rodzaju obcasów –…
× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Modelowanie obcasów w koronkowych sandałkach

Więcej
- #259 przez admin
admin stworzył temat: Modelowanie obcasów w koronkowych sandałkach
Sandałki ze zbyt wysokimi obcasami - tak w skrócie można opisać problem, jaki miała Klientka ze swoimi bucikami.

Standardowe pytanie jakie się zawsze pojawia, przy okazji problemu ze zbyt wysokimi obcasami, to to, czy można dokonać ich skrócenia. W wielu przypadkach istnieje pewna tolerancja fabryczna na obniżenie wysokości obcasów, ale niekiedy nie pozostaje nic innego jak wdrożenie w życie naszej unikalnej usługi modelowania obcasów. Polega ona na takiej obróbce mechanicznej dotychczasowych (lub nowych) obcasów, aby uzyskać pożądane parametry odnośnie ich wysokości, szerokości ławeczki, kąta pochylenia, jednym słowem - tak przerobić obcasy, by pasowały do butów, a jednocześnie były niższe niż oryginalne.

W wielu przypadkach usługa modelowania obcasów, pozwala też wpłynąć na poprawę stabilności butów.

Sandałki koronkowe ze wysokimi obcasami. Buty na obcasach były za wysokie dla Klientki.Sandałki po modelowaniu obcasów. Dokonaliśmy wymiany obcasów, oraz obniżenia ich wysokości, co przełożyło się na bardzo znaczne poprawienie komfortu chodzenia w bucikach. Przy tak wysokich obcasach każdy milimetr wysokości ma ogromne znaczenie.

Pewnym problemem po modelowaniu obcasów jest to, że należy później dopasować kolorystycznie skórę, tak, by komponowała się z resztą cholewek butów. W przypadku skóry zamszowej, jest to dodatkowo utrudnione, w związku z czym w pewnych przypadkach, takich jak w prezentowanej parze, iść na pewien kompromis i zastosować skórę o zbliżonym wybarwieniu, lub też ewentualnie w innym odcieniu, ale pasującym do całości butów. W takich przypadkach, obcasy stanowią pewien akcent, co jest dość popularne w butach damskich. Ważne jest, by wszystko zostało wykonane "ze smakiem". Kilka zdjęć po wykonanym modelowaniu.

Ostatnio zmieniany: przez admin.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ręczny wyrób obuwia

  • Buty ręcznie robione
    Buty ręcznie robione Buty ręcznie robione Od listopada 2016 roku, wprowadziliśmy do naszej oferty wykonywanie butów miarowych. Ostatnie lata spędzaliśmy głównie na serwisie, przeróbkach, renowacji butów skórzanych, zdobywając niezbędne doświadczenie w tej materii. Z biegiem czasu do naszego serwisu zaczęły trafiać buty światowych marek, znanych projektantów, obuwie ogólnie przyjęte jako luksusowe.   Dzięki zaufaniu naszych Klientów, mogliśmy pracować przy najdroższych butach, których często koszt zakupu wynosił kilka tysięcy złotych. Nie zabrakło wśród nich butów polskich znanych pracowni i nazwisk takich jak Kielman, Kamiński, Januszkiewicz, Bukowski. Nasi stali Klienci już od dłuższego czasu pytali, czy nie zamierzamy kiedyś wkroczyć w rynek butów szytych na…