Moje konto

Zaloguj się

Top Panel
niedziela, 15 lipiec 2018

SZEWC INTERNETOWY - WYSYŁKOWA NAPRAWA OBUWIA

  • Wysyłkowa naprawa obuwia - Szewc Internetowy
    Wysyłkowa naprawa obuwia - Szewc Internetowy Szewc Internetowy – wysyłkowy serwis i naprawa obuwia.   Od wielu lat podstawą naszej działalności jest świadczenie usług dla klientów z terenu całej Polski. Odbywa się to na zasadzie wysyłki butów do naszego serwisu, a następnie późniejszym odesłaniu naprawionych/przerobionych/zafarbowanych butów z powrotem do klientów. Jesteśmy jedynym serwisem szewskim w Polsce, w którym bez problemu poradzimy sobie z każdym rodzajem naprawy.   Oprócz standardowych czynności serwisowo-naprawczych, oferujemy unikalne usługi obejmujące m.in. : - Czyszczenie i farbowanie obuwia – wszystkie rodzaje materiałów i skór - Kompleksowe przeróbki butów damskich – obniżanie i modelowanie platform, koturnów, obcasów - Naprawa wszelkiego rodzaju obcasów –…
× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Czarne lakierki - naprawa zniszczonych obcasów

Więcej
#261 przez admin
admin stworzył temat: Czarne lakierki - naprawa zniszczonych obcasów
Kolejne czarne sandałki ze skóry lakierowanej i kolejne zniszczone obcasy. Powód zawsze ten sam - uszkodzenia powstałe w wyniku otarć skóry na obcasach w dolnej ich części.

Jak zwykle w takim przypadku, naprawa uszkodzonych obcasów, polega na wymianie obciągów skórzanych na nich. Do tego celu, należy zawsze zdemontować obcasy, usunąć starą, zniszczoną skórę, położyć na obcasach nową skórkę, zamontować ponownie obcasy i na końcu wykonać fleki.

Różnica po naprawie jest taka, że chociaż na pierwszy rzut oka, skóra nie różni się od tej oryginalnej, to w praktyce jest to zupełnie inna jakość. W wielu przypadkach, pomimo iż cholewki butów wykonane są ze skóry, producenci na obcasy stosują już materiał syntetyczny, przez co najmniejsze nawet otarcie, powoduje nieodwracalne uszkodzenia obcasów.

Sandałki ze zniszczonymi obcasami :Czarne sandałki z wymienioną skórą na obcasach :

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ręczny wyrób obuwia

  • Buty ręcznie robione
    Buty ręcznie robione Buty ręcznie robione Od listopada 2016 roku, wprowadziliśmy do naszej oferty wykonywanie butów miarowych. Ostatnie lata spędzaliśmy głównie na serwisie, przeróbkach, renowacji butów skórzanych, zdobywając niezbędne doświadczenie w tej materii. Z biegiem czasu do naszego serwisu zaczęły trafiać buty światowych marek, znanych projektantów, obuwie ogólnie przyjęte jako luksusowe.   Dzięki zaufaniu naszych Klientów, mogliśmy pracować przy najdroższych butach, których często koszt zakupu wynosił kilka tysięcy złotych. Nie zabrakło wśród nich butów polskich znanych pracowni i nazwisk takich jak Kielman, Kamiński, Januszkiewicz, Bukowski. Nasi stali Klienci już od dłuższego czasu pytali, czy nie zamierzamy kiedyś wkroczyć w rynek butów szytych na…