Moje konto

Zaloguj się

Top Panel
niedziela, 15 lipiec 2018

SZEWC INTERNETOWY - WYSYŁKOWA NAPRAWA OBUWIA

  • Wysyłkowa naprawa obuwia - Szewc Internetowy
    Wysyłkowa naprawa obuwia - Szewc Internetowy Szewc Internetowy – wysyłkowy serwis i naprawa obuwia.   Od wielu lat podstawą naszej działalności jest świadczenie usług dla klientów z terenu całej Polski. Odbywa się to na zasadzie wysyłki butów do naszego serwisu, a następnie późniejszym odesłaniu naprawionych/przerobionych/zafarbowanych butów z powrotem do klientów. Jesteśmy jedynym serwisem szewskim w Polsce, w którym bez problemu poradzimy sobie z każdym rodzajem naprawy.   Oprócz standardowych czynności serwisowo-naprawczych, oferujemy unikalne usługi obejmujące m.in. : - Czyszczenie i farbowanie obuwia – wszystkie rodzaje materiałów i skór - Kompleksowe przeróbki butów damskich – obniżanie i modelowanie platform, koturnów, obcasów - Naprawa wszelkiego rodzaju obcasów –…
× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Zelowanie podeszwy skórzanej w butach Loake 1880

Więcej
#265 przez admin
admin stworzył temat: Zelowanie podeszwy skórzanej w butach Loake 1880
Realizacje zelowania spodów skórzanych w męskich butach można znaleźć w naszej galerii tutaj :

http://szewc24.pl/klasyczne-buty-meskie/zelowanie-skorzanych-spodow

Na przykładzie nowych butów Loake serii 1880 pragniemy pokazać nie samą zelówkę, a rzecz równie ważną przy czynności zelowania, a mianowicie odpowiednie wykończenie brzegów podeszew skórzanych po wykonaniu tej czynności.

Po zelowaniu i obrobieniu spodów z przyklejonymi już zelówkami przystępujemy do wykończenia obrzeży podeszew (oraz obcasów jeśli są wymieniane też fleki).
Najbardziej popularną metodą stosowaną przez większość szewców jest położenie wosku (ręcznie lub maszynowo).
My idziemy o krok dalej. Stosujemy do wykończenia specjalne woski głęboko penetrujące skórę i tworzące warstwę długo utrzymującą się na brzegach spodów. Wykonanie zelowania przez nas nie pozostawia śladu i spody wyglądają jak oryginalnie ze sklepu.

Nowe buty Loake 1880 przysłane do serwisu celem wykonania zelowania podeszew skórzanych :Buty Loake 1880 po zelowaniu podeszew skórzanych i specjalnym wykończeniu spodów .
Warto zwrócić uwagę na brzegi spodów, wykończone w transparentnym brązie :

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ręczny wyrób obuwia

  • Buty ręcznie robione
    Buty ręcznie robione Buty ręcznie robione Od listopada 2016 roku, wprowadziliśmy do naszej oferty wykonywanie butów miarowych. Ostatnie lata spędzaliśmy głównie na serwisie, przeróbkach, renowacji butów skórzanych, zdobywając niezbędne doświadczenie w tej materii. Z biegiem czasu do naszego serwisu zaczęły trafiać buty światowych marek, znanych projektantów, obuwie ogólnie przyjęte jako luksusowe.   Dzięki zaufaniu naszych Klientów, mogliśmy pracować przy najdroższych butach, których często koszt zakupu wynosił kilka tysięcy złotych. Nie zabrakło wśród nich butów polskich znanych pracowni i nazwisk takich jak Kielman, Kamiński, Januszkiewicz, Bukowski. Nasi stali Klienci już od dłuższego czasu pytali, czy nie zamierzamy kiedyś wkroczyć w rynek butów szytych na…