Moje konto

Zaloguj się

Top Panel
niedziela, 15 lipiec 2018

SZEWC INTERNETOWY - WYSYŁKOWA NAPRAWA OBUWIA

  • Wysyłkowa naprawa obuwia - Szewc Internetowy
    Wysyłkowa naprawa obuwia - Szewc Internetowy Szewc Internetowy – wysyłkowy serwis i naprawa obuwia.   Od wielu lat podstawą naszej działalności jest świadczenie usług dla klientów z terenu całej Polski. Odbywa się to na zasadzie wysyłki butów do naszego serwisu, a następnie późniejszym odesłaniu naprawionych/przerobionych/zafarbowanych butów z powrotem do klientów. Jesteśmy jedynym serwisem szewskim w Polsce, w którym bez problemu poradzimy sobie z każdym rodzajem naprawy.   Oprócz standardowych czynności serwisowo-naprawczych, oferujemy unikalne usługi obejmujące m.in. : - Czyszczenie i farbowanie obuwia – wszystkie rodzaje materiałów i skór - Kompleksowe przeróbki butów damskich – obniżanie i modelowanie platform, koturnów, obcasów - Naprawa wszelkiego rodzaju obcasów –…
× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Poprawa renowacji butów po innej firmie

Więcej
#271 przez admin
admin stworzył temat: Poprawa renowacji butów po innej firmie
Często trafiają do nas buty, które klienci oddali do czyszczenia/renowacji w innych firmach na terenie kraju. Efekty takich usług, często są, delikatnie mówiąc, średnio zadowalające.

Poniżej para kozaków, która oddana została do renowacji w jednej ze śląskich firm. Klientka była mocno zawiedziona wykonaną usługą i prosiła nas o zrobienie renowacji jak należy, aby mogła użytkować buty w normalny sposób, bo w obecnym stanie, jak stwierdziła, są nie do użycia.

W części cholewek wykonanych ze skóry licowej, pseudo renowacja, dokonana przez poprzednią firmę, sprowadziła się do tego, że naniesiono mnóstwo warstw kremów i pasty, co najgorsze najprawdopodobniej bezbarwnej o czym świadczy m.in. mocny nalot. Cholewki, aż lepiły się w dotyku, a szadź sprawiała wrażenie, jakby na cholewkach była pleśń.

Udało nam się doprowadzić te buty do porządku. W zaleceniach pielęgnacyjnych poleciliśmy używanie do skóry kremu Woly , który doskonale się wchłania, a po lekkim polerowaniu, skóra nabiera subtelnego połysku.Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ręczny wyrób obuwia

  • Buty ręcznie robione
    Buty ręcznie robione Buty ręcznie robione Od listopada 2016 roku, wprowadziliśmy do naszej oferty wykonywanie butów miarowych. Ostatnie lata spędzaliśmy głównie na serwisie, przeróbkach, renowacji butów skórzanych, zdobywając niezbędne doświadczenie w tej materii. Z biegiem czasu do naszego serwisu zaczęły trafiać buty światowych marek, znanych projektantów, obuwie ogólnie przyjęte jako luksusowe.   Dzięki zaufaniu naszych Klientów, mogliśmy pracować przy najdroższych butach, których często koszt zakupu wynosił kilka tysięcy złotych. Nie zabrakło wśród nich butów polskich znanych pracowni i nazwisk takich jak Kielman, Kamiński, Januszkiewicz, Bukowski. Nasi stali Klienci już od dłuższego czasu pytali, czy nie zamierzamy kiedyś wkroczyć w rynek butów szytych na…