Moje konto

Zaloguj się

Top Panel
niedziela, 15 lipiec 2018

SZEWC INTERNETOWY - WYSYŁKOWA NAPRAWA OBUWIA

  • Wysyłkowa naprawa obuwia - Szewc Internetowy
    Wysyłkowa naprawa obuwia - Szewc Internetowy Szewc Internetowy – wysyłkowy serwis i naprawa obuwia.   Od wielu lat podstawą naszej działalności jest świadczenie usług dla klientów z terenu całej Polski. Odbywa się to na zasadzie wysyłki butów do naszego serwisu, a następnie późniejszym odesłaniu naprawionych/przerobionych/zafarbowanych butów z powrotem do klientów. Jesteśmy jedynym serwisem szewskim w Polsce, w którym bez problemu poradzimy sobie z każdym rodzajem naprawy.   Oprócz standardowych czynności serwisowo-naprawczych, oferujemy unikalne usługi obejmujące m.in. : - Czyszczenie i farbowanie obuwia – wszystkie rodzaje materiałów i skór - Kompleksowe przeróbki butów damskich – obniżanie i modelowanie platform, koturnów, obcasów - Naprawa wszelkiego rodzaju obcasów –…
× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Farbowanie butów sportowych z materiału

Więcej
#273 przez admin
admin stworzył temat: Farbowanie butów sportowych z materiału
Pod wpływem warunków atmosferycznych, a na pewno już prania w pralce butów (co jest czynnością niedozwoloną), oryginalny kolor materiału z którego uszyte są cholewki butów, ulega wypłowieniu i traci swój pierwotny urok. Buty często są odstawiane w kąt, lub wykorzystywane już jako obuwie drugoplanowe.

W wielu przypadkach, udaje się przywrócić butom dawny blask. Najczęściej wykonywaną usługą przy takich butach, jest farbowanie materiału, w celu przywrócenia żywego koloru.

Efekty są tym lepsze, im mniej czynności wykonywał na butach klient. Często bowiem trafiają do nas buty "po przejściach", gdzie nasz serwis jest ostatnią "deską ratunku" na uratowanie obuwia. Nie zalecamy w takich przypadkach amatorskich czyszczeń, czy farbowań, bowiem każde niewłaściwe działanie, tylko i wyłącznie utrudnia późniejszą pracę z butami.

Poniżej porównawcze zdjęcie butów materiałowych, sprzed i po rekoloryzacji :Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ręczny wyrób obuwia

  • Buty ręcznie robione
    Buty ręcznie robione Buty ręcznie robione Od listopada 2016 roku, wprowadziliśmy do naszej oferty wykonywanie butów miarowych. Ostatnie lata spędzaliśmy głównie na serwisie, przeróbkach, renowacji butów skórzanych, zdobywając niezbędne doświadczenie w tej materii. Z biegiem czasu do naszego serwisu zaczęły trafiać buty światowych marek, znanych projektantów, obuwie ogólnie przyjęte jako luksusowe.   Dzięki zaufaniu naszych Klientów, mogliśmy pracować przy najdroższych butach, których często koszt zakupu wynosił kilka tysięcy złotych. Nie zabrakło wśród nich butów polskich znanych pracowni i nazwisk takich jak Kielman, Kamiński, Januszkiewicz, Bukowski. Nasi stali Klienci już od dłuższego czasu pytali, czy nie zamierzamy kiedyś wkroczyć w rynek butów szytych na…