Moje konto

Zaloguj się

Top Panel
niedziela, 15 lipiec 2018

SZEWC INTERNETOWY - WYSYŁKOWA NAPRAWA OBUWIA

  • Wysyłkowa naprawa obuwia - Szewc Internetowy
    Wysyłkowa naprawa obuwia - Szewc Internetowy Szewc Internetowy – wysyłkowy serwis i naprawa obuwia.   Od wielu lat podstawą naszej działalności jest świadczenie usług dla klientów z terenu całej Polski. Odbywa się to na zasadzie wysyłki butów do naszego serwisu, a następnie późniejszym odesłaniu naprawionych/przerobionych/zafarbowanych butów z powrotem do klientów. Jesteśmy jedynym serwisem szewskim w Polsce, w którym bez problemu poradzimy sobie z każdym rodzajem naprawy.   Oprócz standardowych czynności serwisowo-naprawczych, oferujemy unikalne usługi obejmujące m.in. : - Czyszczenie i farbowanie obuwia – wszystkie rodzaje materiałów i skór - Kompleksowe przeróbki butów damskich – obniżanie i modelowanie platform, koturnów, obcasów - Naprawa wszelkiego rodzaju obcasów –…
× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Buty sportowe Pepe Jeans - wytarte zapiętki

Więcej
#283 przez admin
admin stworzył temat: Buty sportowe Pepe Jeans - wytarte zapiętki
Regularnie powraca temat wytartych zapiętek w butach sportowych. Tym razem są to buty sportowe marki Pepe Jeans.

Co można o nich powiedzieć ?

Buty, które serwisowaliśmy, trzeba przyznać, że zostały stosunkowo dobrze wykonane. Wszystkie elementy cholewek uszyte z dobrej jakości materiałów. Co ciekawe, nawet pranie butów Pepe Jeans w pralce, nie spowodowało ich zniszczenia. Pojawiły się jedynie lekkie odklejenia cholewek od spodów butów. Oczywiście klient został poinformowany, że pranie butów w pralce, to nie jest właściwa czynność czyszczenia butów i najczęściej prowadzi to do nieodwracalnych zmian.

Tym razem jednak buty PepeJeans się obroniły.

Pojawił się natomiast w nich problem znany praktycznie ze wszystkich butów sportowych - wytarte zapiętki. Od lat stosujemy formę naprawę takich uszkodzeń w postaci wstawienia w to miejsce prawdziwej skóry. Zabieg taki pozwala na trwałą naprawę butów. Najczęściej zapiętki są mocowane na samym kleju, przez co unikamy przeszycia. Nie zmienia to trwałości naprawy, a przy okazji nie ingeruje się w wygląd wizualny butów.

Buty sportowe Pepe Jeans z przetartymi zapiętkami :Buty Pepe Jeans po naprawie. Dobrana została odpowiednia skóra i dokładnie została ona docięta, by buty po naprawie, wyglądały jak w oryginale :

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ręczny wyrób obuwia

  • Buty ręcznie robione
    Buty ręcznie robione Buty ręcznie robione Od listopada 2016 roku, wprowadziliśmy do naszej oferty wykonywanie butów miarowych. Ostatnie lata spędzaliśmy głównie na serwisie, przeróbkach, renowacji butów skórzanych, zdobywając niezbędne doświadczenie w tej materii. Z biegiem czasu do naszego serwisu zaczęły trafiać buty światowych marek, znanych projektantów, obuwie ogólnie przyjęte jako luksusowe.   Dzięki zaufaniu naszych Klientów, mogliśmy pracować przy najdroższych butach, których często koszt zakupu wynosił kilka tysięcy złotych. Nie zabrakło wśród nich butów polskich znanych pracowni i nazwisk takich jak Kielman, Kamiński, Januszkiewicz, Bukowski. Nasi stali Klienci już od dłuższego czasu pytali, czy nie zamierzamy kiedyś wkroczyć w rynek butów szytych na…