× Przykładowe naprawy/przeróbki/farbowania butów dokonane w naszym serwisie.

Pytanie Za duże spody w sandałach na platformie i koturnie Kazar

Więcej
#288 przez admin
admin stworzył temat: Za duże spody w sandałach na platformie i koturnie Kazar
Pierwsze co przychodzi na myśl, widząc damskie sandały na platformie i koturnie Kazar, to pytanie, jaką funkcję pełni ten "taras widokowy" z tyłu butów.

Mogłoby to być i śmieszne, gdyby dotyczyło jakichś tanich butów za parę złotych, ale w przypadku marki, która chce się pozycjonować na powiedzmy to droższą, to taka wpadka jest już mówiąc wprost w kategorii mega obciachu.

Buty należą do naszej stałej Klientki, która kupiła je na wyprzedaży (cud, że nie w cenie regularnej!) i po jednorazowym wyjściu zauważyła, że spody w sandałach Kazar po prostu się odkleiły. W takich przypadkach, żeby dobrze wykonać usługę, należy spody całkowicie odwarstwić, a następnie dokonać ponownego sklejenia. Co rozklejenie, to też nie do końca wina kleju, a po prostu rozwarstwienie materiału cholewki (baaardzo słabego zresztą).

Już po pierwszej przymiarce spodów do butów, była wiadoma przyczyna tego rozklejenia. Spody po prostu okazały się za duże do tych butów. Sandały Kazara w innym rozmiarze, a spody w innym. Dopóki stały na półce sklepowej wszystko jest ok, może pod wpływem jakichś reklamacji, ktoś nawet dał te buty na przecenę (kolejny argument, żeby ich później nie reklamować), ech...

Suma sumarum - wykonaliśmy ponowne klejenie spodów, gdyż klientka na to nalegała, gdyż podobał jej się sam fason butów. Sugerowaliśmy, że to na 100 % jest do udowodnienia i należy się zwrot pieniążków, ale jak kobiecie się coś spodoba, to nie ma bata, choćby miało wadę pozostawi to ;)

Poniżej mała fotorelacja z klejenia za dużych spodów do sandałków Kazar na platformie i koturnie:


sandałki Kazar sklejone:z tyłu pozostał "taras widokowy":

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.