Buty RTW Wyróżniony

Buty RTW, czyli buty wykonane na standardowych kopytach, w pracowniach szewskich często nazywane „butami z półki”.

Dlaczego określenie „buty z półki” ? Wykonywane są bowiem jako pary, które w założeniu mają czekać na swojego potencjalnego nabywcę w przyszłości. Często buty takie powstają z chęci pokazania możliwości wytwórczej danej pracowni w zakresie oferowanych wzorów, technik szycia, ogólnego wykonania. Buty powstają na ogół w najczęściej spotykanych rozmiarach i stanowią bardzo dobrą ofertę dla osób, które nie mają na co dzień problemów zakupowych w zakresie dopasowania obuwia do stóp.


W naszej Pracowni, również oferujemy buty gotowe, możliwe do nabycia „od ręki”. Nie zawężamy jednakże naszej oferty tylko do butów, które są widoczne w danej chwili na stronie internetowej. W każdej chwili możemy wykonać parę butów RTW na podstawie przesłanych wymiarów stóp. Co ważniejsze, w wielu przypadkach istnieje możliwość nawet zwrotu tak wykonanego obuwia, jeżeli okazałoby się, że z jakichś powodów Państwu by nie odpowiadało (zależy to od indywidualnych ustaleń dokonanych przed zleceniem).


Wykonywane buty RTW w naszej Pracowni znacznie różnią się od podobnych produktów znajdujących się w ofercie wielu sklepów. Istotna różnica polega na tym, że pomimo tego, iż buty powstają na standardowych kopytach, to i tak klient ma bardzo duże możliwości personalizacji i dopasowania takiego obuwia do stóp.
Nawet w przypadku butów RTW, nie będziecie Państwo mieli najmniejszych problemów jeżeli chodzi o dopasowanie podstawowych parametrów obuwia, a mianowicie :
- rozmiaru – oferujemy buty w rozmiarach od 34 do 48 (tak, nawet tak duże buty :) )
- tęgość – buty w kilku tęgościach od E do H


Zamawiając nasze buty RTW, macie Państwo możliwość również dokonywania wyboru skór, ich kolorów, a także nawet tak zaawansowanych technik wybarwiania, jak chociażby patynowanie.
Jeżeli nie RTW, to może buty miarowe MTM, lub BESPOKE.

===========================================
*** Musisz mieć uprawnienia, aby skomentować ***
===========================================