Buty MTM Wyróżniony

Buty wykonywane w standardzie MTM, to wejście w świat butów szytych na miarę.
Nie jest to jeszcze najwyższy „poziom wtajemniczenia”, jak buty BESPOKE, ale spokojnie można mówić już o butach MTM, jako obuwiu miarowym.
 
O ile w butach „z półki”, mogliśmy rozważać jedynie dobranie odpowiedniego rozmiaru, lub tęgości, tak w przypadku butów MTM, rozwija nam się wachlarz o wiele większych możliwości dopasowania butów do anatomii naszych stóp. Nie jesteśmy ograniczeni bryłą standardowego kopyta na którym powstają nasze buty. W przypadku butów MTM pobierana jest już miara taka sama, jak przy butach w pełni miarowych BESPOKE. Kopyto, na którym będą powstawały buty, jest już odpowiednio przygotowywane. Uwzględnia ono już takie elementy anatomii stopy, jak wystające halluksy, palce młotkowate, wysokie (lub niskie) podbicie, odpowiednie domknięcie elementów składowych cholewek, itp.
 
W przypadku butów w standardzie MTM, możliwy jest wpływ na takie kwestie jak kształt czubka butów, nie ma ograniczeń rozmiarowych, cholewki butów są opracowywane indywidualnie pod dane kopyto, z uwzględnieniem np. wielkości nakładanego noska, czy też schodzenia się obłożyn w przypadku najbardziej klasycznych butów męskich, tzw. oxfordów.
 
Buty na miarę MTM, to także bogactwo możliwości zastosowań różnych rozwiązań konstrukcyjnych, o których można rozmawiać godzinami, a które to prezentujemy na naszym forum.
Wybierając wykonanie butów miarowych MTM, macie Państwo możliwość stworzenia jedynej w swoim rozmiarze, niepowtarzalnej pary butów. Buty MTM powstające w naszej Pracowni można odpowiednio konfigurować, wprowadzając w niektórych obszarach rozwiązania z butów standardowej linii RTW, a w niektórych zarezerwowane tylko dla butów BESPOKE. To wszystko razem sprawia, że finalnie otrzymujecie Państwo buty miarowe, niejednokrotnie w cenach zbliżonych do butów RTW masowej produkcji dostępnych w sklepach.
Więcej w tej kategorii: « Buty RTW Buty BESPOKE »
===========================================
*** Musisz mieć uprawnienia, aby skomentować ***
===========================================