Buty szyte na miarę za 1 zł dziennie

Buty za złotówkę dziennie!
 

Czy stać Cię na tanie buty? Często szukamy fałszywych okazji, by kupić klejone buty z kiepskiej jakości skóry. Wytrzymują maksymalnie 3 sezony, a skóra już po parunastu założeniach zniechęca swoim wyglądem. Ten sam błąd popełniamy zresztą w innych przypadkach, szukając rzeczy najtańszej w momencie kupna, by po jakimś czasie przekonać się, że szybko musimy kupić następną.

 
Dobre buty, które nie tylko wytrzymają konstrukcyjnie przez lata, ale również zachowają elegancką prezencję, wymagają lepszych i droższych materiałów oraz kilkadziesiąt razy więcej czasu pracy przy ich produkcji. Ale gdy tylko takie buty uda nam się dostać, to okaże się, że w przeliczając cenę na użytkowanie, droższe buty są wyraźnie tańsze! Korzystamy z nich znacznie dłużej, więc oszczędzamy na nich pieniądze.
 
Z drugiej strony, droższe buty też niosą ze sobą jakieś ryzyka. Być może trafimy na nie do końca udany egzemplarz. Jakaś część surowca będzie z gorszego sortu, a producent stwierdzi, że nie uznaje reklamacji z powodu złej eksploatacji. Bo nawet droższe buty mają swoje ograniczenia i kompromisy.
 
My proponujemy rozwiązanie obydwu problemów: buty za złotówkę dziennie. Zamawiasz u nas buty, które otrzymują gwarancję na cztery lata użytkowania. Jeśli na przykłąd po tysiącu dniach użytkowania cokolwiek stanie się z cholewką, podeszwą, obsacem, podpodeszwą, to odsyłasz do nas buty, a my dokonujemy naprawy. Bez dodatkowych kosztów. I taką gwarancję dostajesz od nas na 4 lata. Kupujesz zatem buty i nie martwisz się przez kolejne 1460 dni o ewentualne dziury w podeszwie lub odpadający obcas, bo wiesz, że na pewno bez dodatkowych kosztów to dla Ciebie naprawimy.
 
Oczywiście nie oznacza to, że po upływie tego czasu buty będą do wyrzucenia. Nic z tych rzeczy. Te buty wytrzymają znacznie więcej lat. Po jakimś dłuższym czasie i zużyciu można wymienić w nich podeszwę i cieszyć się dalej wysoką jakością. Te buty są stworzone na dziesiątki lat użytkowania, ponieważ są wykonane z materiałów o najwyższej jakości i szyte niezawodnymi metodami, dającymi im długowieczność.
 
W cenie 1460 złotych oprócz butów, wraz z gwarancją na nie, otrzymujesz od nas zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych.
===========================================
*** Musisz mieć uprawnienia, aby skomentować ***
===========================================