Czarne oxfordy z nakładanymi noskami w promocyjnej cenie

Czarne oxfordy z nakładanymi noskami.

Buty, od których należy zacząć budować swoją garderobę. Tak w skrócie można powiedzieć o pierwszej parze klasycznych butów męskich stanowiących absolutny „must have” męskiej garderoby. Na temat takich butów można znaleźć dużo informacji na różnego rodzaju blogach, więc nie będziemy skupiać się na ich zastosowaniu, a raczej na tym dlaczego warto poświęcić chwilę czasu i zainteresować się butami przez nas wytwarzanymi, które na dodatek oferujemy klientom w cenie, którą śmiało możemy nazwać „rewelacyjną” i przeznaczoną dla klientów, którzy zamierzają w przyszłości kompletować kolekcję klasycznych butów męskich.

 

 

 Najczęściej pojawiającymi się pytaniami osób pragnących zmienić swój wizerunek i zaczynających interesować się butami klasycznymi z prawdziwego zdarzenia są :

- w jakich sklepach szukać klasycznych butów męskich

- jaką kwotą trzeba dysponować na początek, by dokonać zakupu butów

- jakie marki budżetowe są polecane do pierwszych zakupów

 

Wiele osób, zaczynających przygodę z butami z prawdziwego zdarzenia to ludzie młodzi, dysponujący ograniczonym budżetem, ludzie, którzy chcą kupić dobrej jakości buty w przystępnej dla nich cenie. Na forach skupiających pasjonatów obuwia, często zadają pytania jakie buty kupić mając ograniczony budżet, tak, by buty te były wykonane na klasycznym kopycie, aby były trwałe i nie kosztowały fortuny. Najczęściej polecane marki na początek to z pewnością buty takich marek jak Gordon&Bros, Meermin, Berwick, tańsze linie Loake, czy też Crohnwill’e.

 

Wybierając którekolwiek buty z podanych powyżej, należy mieć świadomość, że jest to stosunkowo niska półka jeżeli chodzi o przedział cenowy, a także nie można wymagać, aby buty te były wykonane z najwyższej jakości skóry. Dzieje się tak z prostej przyczyny – nie da się w masowej produkcji w kwocie 500-700 zł/para wykonać butów, które spełniałyby te wszystkie wymagania.

 

Osoby, które decydują się na zakup butów w tej półce cenowej, nierzadko przeżywają rozczarowanie, kiedy po zakupie okazuje się, że buty mają szereg różnego rodzaju mniejszych, lub większych wad. Jeżeli są to niedociągnięcia produkcyjne w postaci krzywo poprowadzonego szwu, niedoskonałego pokrycia apreturą, nieestetycznie zszytej ramy, to nie ma to wielkiego znaczenia dla późniejszego użytkowania butów.

 

 Gorzej, kiedy potencjalny kupujący trafi na parę, w której skóra posiada poważne wady, które często są zamaskowywane różnymi środkami wykończeniowymi, lub co najgorsze skóra została mechanicznie uszkodzona w procesie produkcyjnym. Jednak, nieważne jaka wada byłaby w butach, zauważona, powoduje konsternację kupującego, który wydając często dużą dla niego kwotę jest po prostu rozczarowany jakością i przede wszystkim opiniami, że takie buty to inwestycja i mają one służyć już na lata. Poniekąd ludzie Ci doświadczając zawodu przy kupnie pierwszej pary butów, nabierają zniechęcenia i czują się oszukani przez pojawiający się w internecie przekaz, że szyte buty, szczególnie te metodą GYW, są „wiekowe” i stanowią zakup na lata. Po takim rozczarowaniu, przychodzi często chwila refleksji, czy jednak nie powrócić do kupna butów tańszych marketowych. Na pewno złe doświadczenia przy kupnie pierwszej pary klasycznych butów, budzi ostrożność przy ewentualnym zamawianiu butów w przyszłości, szczególnie droższych, od tej pierwszej pary.

 

Będąc aktywnym użytkownikiem na największym polskim forum skupiającym osoby na co dzień interesujących się klasyczną męską elegancją, doskonale rozumiemy te dylematy i rozterki zakupowe. Często doradzamy w przypadku wątpliwości co do jakości danej pary butów, pomagamy w ewentualnych reklamacjach, czy też w naprawach.

 

Nasze ręcznie wytwarzane obuwie – czyli alternatywa dla zakupów sklepowych.

 

Co proponujemy osobom zaczynającym przygodę z butami z prawdziwego zdarzenia ?

Jednym słowem - buty z prawdziwego zdarzenia.

 

Pragniemy, aby Twoje pierwsze buty były naprawdę wysokiej jakości i abyś od samego początku miał tą świadomość, że dokonując zakupu i wkraczając tym samym w świat męskiej elegancji, dokonałeś naprawdę właściwego wyboru.

 

Proponujemy Ci zakup naszych butów, których niektóre elementy wykonywane są tylko w butach szytych na miarę, kosztujących niekiedy kilka tysięcy złotych.

 

W naszych butach,nie oszczędzamy na kluczowych elementach składowych, do których należy skóra cholewek butów, skóra podszewkowa, czy też podpodeszwa, która zawsze jest i będzie skórzana. 

Buty możesz nabyć w kwocie 890 zł/para, a przy tym dostaniesz jeszcze w tej cenie środki do ich pielęgnacji, oraz voucher do wykorzystania na inne usługi serwisowe !! Oferta ważna do odwołania.

Jeżeli jesteś zainteresowany butami, napisz do nas na maila : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

===========================================
*** Musisz mieć uprawnienia, aby skomentować ***
===========================================